Çeyrek altın ne kadar? (16 Ekim 2019 anlık ve güncel altın kuru tutarları)

Çeyrek altın ne kadar? (16 Ekim 2019 anlık ve güncel altın kuru fiyatları)

Dün, altın ons fiyatı ve altın tutarındaki artışa paralel olarak doların Kıymet kazanma oranı, gün yüzde 1,0 artarak 284,5 liraya ulaştı.

Altın gram yeni güne düşüşle başladı.

16 Ekim Çarşamba sabahı altın fiyatı, 282.7 liradan işlem görüyor. Kapalıçarşı çeyreğinde 463,8 lira altın, Cumhuriyet altını 1,893 liradan satılıyor.

TRUMP TANIMININ UYGULAMALARI

ABD Başkanı Donald Trump Türkiye için yaptırımların yürürlüğe girdiğini deklare etti.

ABD Gömü Sekreteri Steven Mnuch, ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’ye girişine ilişkin yaptırımların uygulandığını deklare etti. Buna nazaran Yaptırım listesine Enerji ve Naturel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ulusal Müdafa Bakanı Hulusi Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Asil yer aldı. Listede üç bakan, Müdafa Bakanlığı ve Enerji ve Naturel Kaynaklar Bakanlığı da içeriyor.

Başka taraftan yaptırımlar, ABD ile 100 milyar dolarlık tecim müzakerelerini durdurmayı da içeriyor. Türkiye’den çelik ithalatına uygulanan gümrük vergileri, Mayıs’ta satışta olan önceki seviyenin yüzde 50’si. Ayrıca ABD Reis Yardımcısı Mike Pence, Cumhurbaşkanı Trump ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telefon görüşüne nazaran, Erdoğan’ın Suriye’de yapmış olduğu Trump’ın görüşmesini durdurmadığını söylemiş oldu.

TRUMP, TÜRKİYE SİZİN İÇİN ÇAĞRI HER ŞEYİ KONUŞTU (KRİTİK 48 SAAT)

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 875 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*