Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!Bugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak! başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Yüksek profilli kripto stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

Michaël van de Poppe: Cardano Çok Çok yukarı yönlü potansiyele sahip

Yeni bir videoda Ehil kripto analisti Michaël van de Poppe, 76.700 YouTube abonesiyle Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa (ZIL) tahminlerini paylaşıyor. Analist, Cardano (ADA)’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı Çok aylık konsolidasyonunu sona erdirmek için olgunlaştığını söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgasına sahip olacağımızı ve koşmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir desteğe karşı direnç dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, Genel olarak devamın olduğunu görebiliriz. 


Bence bu Al çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, sadece önceki yüksek seviyeyi aşarız, konsolide etmeye başlarız ve daha sonra önceki kırıcı bir destek bölgesi en yüksek seviye haline geldiği için devam etmeye başlarız. Bu ters döndüğü sürece, Devinim etmeye devam edeceğiz.

Michaël van de Poppe: Litecoin yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor

Kripto stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir Devinim başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin (LTC)’i de yakından takip ediyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor.

Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Zilliqa %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır

Michaël van de Poppe’nin radarındaki bir başka kripto para, kurumsal çözümler için Blockchain platformu olan Zilliqa‘dır. Analiste göre, ZIL/BTC Kuvvetli bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir önceki düşük seviyeyi, Mühim destek seviyesini koruduğumuz için yeni bir koşu yapmaya hazırız ve yeni zirveyi kırmak üzereyiz. Sanırım 500 Satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 Satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşu yapacağız.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca Meşhur analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
online free course