Büyük ikramiye talihlisi ortaya çıksa da yargı kararını bekleyecek

Büyük ikramiye talihlisi ortaya çıksa da yargı kararını bekleyecek ((Milli Piyango 2019 yılbaşı özel çekilişi)

MPI Genel Müdürü Bekir Yunus Uçar “Haberin Nihayet günlerinde basına yansıyan Nihayet günlerde onlarca değişik uygulama, girişim ve arama yapılmış oldu. Bunlardan sonuncusu önceki günden itibaren yaşandı.

Büyük ikramiyenin aslolan sahibi çıkıp ikramiyeyi almayı beklediklerini söylemiş oldu, 7 ay sonrasında bile,

Basına yansıyan haberi gösteren Nihayet günlerde onlarca değişik Müracaat yaptıklarını söylediler. ve inisiyatif, “Sonuncusu önceki gün itibariyle bir vakaydı. Mevzuyu Cumhuriyet savcılığına bildirdik ve şikâyette bulunduk.

Başvuranın idareye başvurduğunu iddia eden bilet sahibinin Yunus Uçar’a 70 milyon pound verdiğini söylemiş oldu:

” İdareimize gelen ve vermek isteyen Şahıs yönetim makamlarına bilet. Denetim amacıyla teslim almadan Evvel adını, soyadını ve imzasını arkasına vererek teslim etmek istediler, bu Şahıs bunu reddetti. Arkadaşlarımız hem de isimlerini ve imzasını yazmaları mevzusunda ısrar ettiler. Sonrasında bu Şahıs talep etmek mecburiyetinde bırakıldı Biletin elinde tuttuğu 70 milyon lirayı, cihazlarımızdaki ve bonus bültenindeki sayıları Denetim ettik ve bunun bile ödenmediğini gördük ve bileti ona verdik. Efon ulaştığında yönetici arkadaşlarından bilet istedi. Bir dakika Evvel cebine bir bilet koydu, ‘Bana biletimi Art ver, sana verdim, Art vermedin.’ “

” POLİS KÖPRÜ BİLETLERİ “

İkramiye delegasyonu ödenen kişinin, en yüksek görüşmede polis memuruna işaret ettiğini, talep ettiklerini söylediler. Polis memurları, kişinin hatalı bulunduğunu, bilet bulup yayınladığını söylemiş oldu. “Bu Durum, kişinin dolanma girişiminde olduğu fikrini uyandırdı. Adli bir dava yaptık, savcılığımıza kurumumuzun ve arkadaşlarımızın itibarı için kabahat duyurusunda bulunduk. 19

Uçar, başka bir vatandaşın da mevzunun iki dosya ile beraber bulunduğunu belirterek, biletin çalınması için İstanbul Başsavcılığına başvurduğunu söylemiş oldu.

“Bizlere sordukları yasal çerçevede informasyon vermek zorundayız. Bu çerçevede soruşturma da devam ediyor. Bu araştırmanın sonucundan Evvel, hakkaten sunarken talihli olan bir Şahıs Cumhuriyet Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturmasına paralel olarak Merkez Bankası’ndan teyit almadan bu ödemeyi yapması imkansız. Kazanan bir biletle ulaştığında iki kuruma sorular sorarız. onlar, bizim biletimiz basıldı, Türkiye Cumhuriyeti, Merkez Bankası’nın en güvenli baskı makineleri. Onlara biletin gerçek olup olmadığını soracağız. Gelen Şahıs içinde bir bağlantı olup olmadığını soracağız.

Halk savcısı ve bilet için başvuran Şahıs çalındı. Bu süreç yargının sonucu doğrultusunda gerçekleştirilecektir. İkramiye ödemesi, soruşturmanın bitmesi, adli karar bir Durum haline gelecektir. “, ülkedeki en güvenilir organizasyonlardan biri bulunduğunu vurgulayan Uçar,” Siyasal Fikir yok, ticari girişim yok, asla kimse, bu organizasyon hiçbir sebeple, Halk kurumlarında hak ve sınır olması imkansız. Bu bileti insanlara sattığın Zaman, oyun oynarken umudunu satarsın. Bunun devamında, olanları en adil şekilde ifade etmeliyiz ve bir kazanan var ise kim kazanmıştır. Ek olarak bu görevi yerine getirmeyi umuyoruz. 19

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*