Büyük Bir Balina 2.2 Milyar Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Transferi Yapmış oldu › ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Büyük Bir Balina 2.2 Milyar Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Transferi Yapmış oldu › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Ortaya çıkan son bilgilere bakılırsa büyük bir Bitcoin balinası ortalama olarak 2.2 milyar dolar değerinde iki işlem gerçekleştirmiş oldu. 

Tüm zamanların en büyük Bitcoin balinalarından biri Önder kripto para birimi Bitcoin (BTC) ortalama olarak 54.000 dolar civarında seyrederken Ani büyük bir BTC transferi gerçekleştirmiş oldu.

40.913 Bitcoin Geçirme Edildi

Blockchain takip edeni Bitcoin Block Bot’a bakılırsa, bilinmeyen bir Kurum, işlem esnasında yalnız 19.67 dolarlık bir ücret ödedi ve 2.2 milyar dolar değerinde 40.913 BTC transferi gerçekleştirmiş oldu. Meydana getirilen açıklamalara bakılırsa balina, 900 Bitcoin’i yalnız 60 Tane işlem geçmişi olan bir cüzdana taşıdı ve 40.013 BTC yalnız 2 işlem yapmış olan bir cüzdana aktarma edildi.

BitInforCharts, transferin arkasındaki dev balinanın 27 Şubat’ta BTC cüzdanını yarattığını ve 16. en Zengin adres bulunduğunu ortaya koyuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten Aza olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İlgili adreslerin, kripto alanına yatırım icra eden yada bu alanda çalışan bir şirketle malum herhangi bir bağlantısı bulunmadığı da meydana getirilen açıklamalar içinde yer ediniyor. Ek olarak Bitcoin, açık piyasada alınıp satılabileceği ve kripto borsalarının haiz olduğu malum herhangi bir adrese de taşınmadı.

Bitcoin Fiyat Hareketleri

Geçtiğimiz günlerde on-chain çözümleme şirketi Glassnode, son Bitcoin düzeltmesinde yeni yatırımcıların sarsıldığını sadece eski yatırımcıların hala Fazlaca Güçlü bulunduğunu ifade etmişti. Bahsi geçen balina hareketi ise bu açıklamadan Fazlaca kısa süre sonrasında geldi.

Meydana getirilen açıklamalara bakılırsa nispeten yeni Bitcoin adreslerinde gözle görülür kayıplar meydana gelirken eski Bitcoin adresleri Güçlü duruşlarını koruyor.

Bir aydan daha eski coin’lerin toplam işlem akışının Fazlaca ufak ve azalan bir oranı temsil ettiğini dile getiren şirket, 1 aydan daha yeni olan Bitcoin’lerin işlemlere daha Fazlaca mevzu bulunduğunu ifade ediyor.

Bu durumda analistler tarafınca, tecrübeli yatırımcıların fiyat hareketinden etkilenmediği ve aslen orta-uzun vadede artış beklentilerinin devam ettiğinin kanıtı olarak değerlendiriliyor.

Dünyanın en Fazlaca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*