Burak Ersemiz ve kameraman Bülent Kördemirci oradaydı. Ermenistan’ın sivilleri öldürdüğünü onlar görüntüledi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Burak Ersemiz ve kameraman Bülent Kördemirci oradaydı. Ermenistan’ın sivilleri öldürdüğünü onlar görüntüledi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Ermenistan ordusunun Azerbaycan’da sivilleri hedef alan saldırılarını dünyaya aktaran gazeteciler adeta ölümle burun buruna Görev yapıyorlar. TV 100 muhabiri Burak Ersemiz ve Bülent Kördemirci, Gence’de 24 sivilin hayatını kaybettiği hain Hücum sırasında olanları aktarmak için insan üstü çaba sarf ettiler.

Azerbaycan ordusunun Karabağ’a ilerleyişi devam ederken Ermeniler ise sivilleri hedef alıyor. Nihayet olarak Ermenistan ordusunun Azerbaycan’ın Gence kentine düzenlediği saldırıda 24 sivil hayatını kaybederken 121 Kişi ise yaralanmıştı.

Ermenilerin sivilleri hedef aldığı saldırıların dünyaya duyulması için ise en büyük Görev gazetecilere düştü. TV 100 muhabiri Burak Ersemiz, kameraman Bülent Kördemirci ile birlikte Ermenilerin hain saldırılarını an be an izleyicilere aktardı. Ersemiz ve Kördemirci Hücum görüntülerini ekranlara taşırken adeta ölümden döndü. İki gazeteci Ermenilerin Gence kentini bombaladığı anları aktarırken adeta ölümden döndü.

52 yaşında ve kalbinde pil olan gazeteci Burak Ersemiz, kameraman Bülent Kördemirci ile birlikte cepheden cepheye koşuyorlar.

Burar Ersemiz ve Bülent Kördemirci, Nihayet olarak ise Azerbaycan’ın 30 yıllık işgalden kurtardığı Cebrail kentine girmişti. İki gazeteci, tehlikeli yollardan ve patlayan bombaların arasından geçip şehre ulaşmıştı.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*