Bu Üniversitenin 122 Bölümünde Asla Talebe Yok

2006 senesinde kurulan Giresun Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden ayrılarak, Sayıştay, fakülteler, kolejler ve İş yüksekokulları ile ilgili üniversite ve bazı bölüm ve bölümler hakkında bir rapor hazırladı. uykuda.

Giresun Üniversitesi 13 fakülte, 3 enstitü, 5 kolej, 1 devlet konservatuvarı, 13 İş yüksekokulu, 19 uygulama ve araştırma merkezi ve 5 bölüm ve 17 kampüste 32 bin 310 öğrenciye eğitim vermektedir.

122 BÖLÜM’DE EĞİTİM VE EĞİTİM ETKİNLİĞİ YOK

Bu bölüm ve Tüm programlarının yakın çevresinde kurulmasından bu yana, eğitim faaliyetlerinin olmadığı ve 2013/2014 döneminde yalnızca birkaçının Talebe olduğu anlaşıldı. bilimsel niteliği olan Yıl. Ek olarak, Sivil Havacılık Okulu, 24.10.2011 tarihinde, Gezim Fakültesi, 16.05.2013 tarihinde, Denizcilik Fakültesi, 05.06.2015 tarihinde, Diş Hekimliği Fakültesi, 27.08.2015 tarihinde kurulan Piraziz İş Yüksekokulu tarafınca kurulmuştur. 24.04.2017 Bulancak Sanayi Sanatları İş Yüksekokulu’na bugüne dek asla Talebe kabul edilmediği ve eğitim faaliyeti olmadığı bildirildi.

PROFESÖR, ÖĞRETMEN, DERNEĞİ PROFESÖR Fakat

Eğitim faaliyeti olmamasına Rağmen, 3 profesör, 6 öğretim görevlisi, 6 fakülte ve MYO sekreteri, 1 doçent ve 1 bilgisayar işinden oluşan toplam 17 personel Vazife aldı.

“Halk KAYNAKLARI VERİMLİ DEĞİLDİR”

Giresun Üniversitesi, söz mevzusu birimlerle ilgili rapora cevaben, Yükseköğretim Kurumları ile meydana getirilen yazışmalara devam etti. Müdahale değerlendirmesinde, Sayıştay, “Fakültelerin / bölümlerin gereksinimleri gözetmeden açmaya ve cari harcamaları ödemeye devam etmenin Halk kaynaklarının etkin, ekonomik ve verimli kullanılmamasına Niçin olduğu düşünülmektedir” dedi.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1664 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*