Bitexen’den Ripple’daki Airdrop’a tam katılım haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Bitexen’den Ripple’daki Airdrop’a tam katılım haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin blokzincir teknolojisinde öncü role sahip, Mühim yazılım ürünlerinden biri olan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, Ripple (XRP) sahibi kullanıcılarına SPARK Token vereceğini duyurdu. Bitexen’den yapılan açıklamaya göre; Bitexen platformunda Ripple (XRP) yatırma ve çekme işlemleri 11 Aralık 2020 tarihinde saat 12.00 itibariyle durdurulacak. Ardından 12 Aralık 2020 saat 03.00’da, kullanıcıları tarafından tutulan bütün Ripple (XRP)’ların anlık bakiye kaydı alınacak ve bu bakiye kaydına göre dağıtımlar gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili konuşan Bitexen Teknoloji A.Ş. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, “Dünyada sayılı borsanın uyguladığı Ripple (XRP) sahiplerine Hususi SPARK Token dağıtımına Bitexen platformumuzla biz de Dahil olduk. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak kullanıcımıza Yarar sağlayacak hamleleri yeni yılda da hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ripple Şirketine ait XRP dijital varlığının Nihayet zamanlarda yeni trendlerden birisi olan merkeziyetsiz finans (DeFi) adapte olmasına aracılık eden SPARK, tamamen ücretsiz olarak XRP sahiplerine dağıtılarak saniyede yüzlerce işlemi Çok ucuza gerçekleştirebilen Ripple ağının test edilmesini sağlayacak. SPARK, Ethereum ağı üzerinde çalışarak Başka merkeziyetsiz finans projeleri ile de bağlantı içinde olmasını sağlayacak. Böylece hızlı işlem kapasitesi ve SPARK ağının kullandığı Avalanche mutabakatı birleşerek merkeziyetsiz finansa açılacak.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk Ulusal Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş Mahsul çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Neden Exencoin

Bitcoin mi, EXEN Coin mi?

Türkiye’nin ilk Ulusal Coin’i EXEN’de hedef büyük, talep de…

 

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*