Bitcoin’de işlem hacmi rekoru haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Bitcoin’de işlem hacmi rekoru haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bitcoin fiyatı 2017 yılı Aralık ayında görülen rekor seviyesi 19.891 doların yalnızca 1.000 dolar aşağısında seyrederken, dev kripto borsası Binance’in günlük işlem hacmi 37 milyar doları aştı.

Binance’in günlük işlem hacmi Nihayet 24 saat içerisinde yüzde 40,5 artış gösterek 37.291.444.117 dolara ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre, Binance’in işlem hacminin geçtiğimiz hafta 25 milyar dolar olduğunu aktarmıştı.

Glassnode verilerine göre Binance üzerinde Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerinde açık pozisyonlar 1,17 milyar dolar ile rekor seviyeye ulaştı.

Yükselişe Başka kripto varlıklar da eşlik etti. Gün içerisinde yüzde 4 Kıymet kazanan Bitcoin, 19.015 dolardan işlem görüyor. Ether (ETH) ise geçtiğimiz hafta yüzde 25’ten Çok yükselerek 605 dolara ulaştı ve Çeviri yayın saati itibarıyla 595 dolara geriledi. 

XRP geçtiğimiz gün 0,73 dolara çıkarak bir haftada iki kat Kıymet kazanmış oldu.

Bitcoin mi, EXEN Coin mi?

Türkiye’nin ilk Ulusal Coin’i EXEN’de hedef büyük, talep de…

Bitexen Teknoloji İTÜRO LITE’ın Anne sponsoru oldu

Kemal Harp Erdem, Bitexen’i anlattı

Adana Demirspor’un yeni sponsoru Bitexen Teknoloji oldu!

Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*