Bitcoin Standard Hashrate Token Nasıl Alınır? › ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Bitcoin Standard Hashrate Token Nasıl Alınır? › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz. BTCST, Bitcoin’in hash rate’ine odaklı bir kripto paradır.

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), Bitcoin’in madencilik gücü odaklı bir kripto para birimidir. Söz konusu kripto para birimi Bitcoin madenciliği için borsa düzeyinde likidite sunmayı ve madencilerin çıkış seçeneği konusunda yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Adından da anlaşılabileceği üzere her bir BTCST Coin, Bitcoin ağındaki madencilik gücünün yani hash rate’in 0,1 terahash’ine denk İstikbal şekilde teminatlandırılmakta. Bu da kullanıcıların BTCST Coin kullanırken güvence altına alınmasını ve platformun temelinin oluşmasını sağlamakta. Kullanıcılar ellerindeki Bitcoin Standard Hashrate Token’leri yatırabilir veya direkt olarak teminata göre kullanabilirler.

Kullanıcılar stake ettikleri madencilik yani hash gücüne göre belirli miktarda Bitcoin alabilirler. Bunun aslında Bitcoin’in madencilik gücünden beslenen ve kullanıcıların da beslenmesini sağlayan bir kripto para projesi olduğu söylenebilir.

Bitcoin Standart Hashrate Token (BTCST) Nedir?

Bitcoin Standard Hashrate Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2338. sırada yer alıyor. BTCST 280 dolarlık birim fiyata sahip olması ile aslında dikkat çekse de bunun toplam arzının bilinmiyor olması kullanıcıların kafasında soru işareti oluşturabilir.

Bitcoin’in hash rate’i ne kadar artarsa, BTCST’nin değerinin de o kadar artacağı ve teminat oranının yükseleceği biliniyor. Bitcoin’in sirkülasyondaki arzı Devamlı olarak arttığı için BTCST’nin arzı da Devamlı olarak artıyor. BTCST’lerin her biri Bitcoin’in madencilik gücünün belirli bir miktarına göre piyasaya sürülmekte.

BTCST, son 24 saat içerisinde ise 71 milyon dolarlık ticari hacme ulaşması ile ön plana çıkıyor.

BTCST Coin Nereden Alınır?

BTCST Coin almak için dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kullanılabilir.

  • BTCST Coin almak için ilk olarak Binance’e Tether, Bitcoin veya Binance USD atmanız gerekiyor.
  • Yatırma işlemini tamamladıktan sonra üst kısımda yer alan Spot İşlemler bölümüne girip Borsa sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda USDT paritesine tıklayın ve boşluğa BTCST yazın (BTCST/USDT).
  • Bunun devamında alım yapmak istediğiniz BTCST Coin miktarını seçin ve altta yer alan SATIN Al sekmesine tıklayın.
  • Böylece BTCST Coin emriniz piyasaya girilmiş olacak.
  • Bunun devamında sizin alım yapmak istediğiniz fiyattan birisi alış emri girerse emriniz başarıyla gerçekleştirilecek. Binance’de her Vakit likidite olması sayesinde ise emriniz kısa sürede gerçekleştirilebilir.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*