Bitcoin (BTC), Reef coin ve Ethereum (ETH) Analizleri & Yorumları › ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Bitcoin (BTC), Reef coin ve Ethereum (ETH) Analizleri & Yorumları › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 33.000 dolara sert bir düşüş yaşadıktan sonra yeniden hareketlendi ve 34.569 dolar seviyelerine kadar yükseldi. BTC’nin bu yükselişi ise henüz piyasa geneline yansımamış gibi gözüküyor.

Bitcoin Fiyatı İçin Umut Veren Grafik

Bitcoin‘in yaşadığı sert düşüş 64.000 dolar seviyesinden değil, 55.000 dolar noktasından başladı. Aslında Bitcoin grafiğine bakıldığında bunun klasik bir Wykcoff şemasına uyduğu görülüyor. A Aşaması 55.000 dolar olarak görülürse bunun devamında fiyatın 30.000 dolara inişi, devamında 40.000 doları Tekrar test etmesi, Ara Ara 30.000 dolara gerilemesi ve sonunda şu sıralar yaşadığı fiyat hareketlilikleri dikkat çekiyor.

Joseph Moreau’nun da ifade ettiği gibi şu an ise BTC/USD paritesinin C Aşamasına doğru ilerlediği görülmekte. Eğer Lider kripto para birimi önümüzdeki günlerde 40.000 dolar direncini kırabilirse, fiyatın Tekrar A Aşamasındaki noktasına yani 55.000 dolara kadar yükselmesi beklenebilir.

300’den Çok kripto para ile Al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye Aza olabilirsiniz.

REEF Coin Yorumları

Bitcoin’in bu belirsizliği ise bütün altcoinleri net bir şekilde etkilemekte. Bu altcoinler arasında bazıları düşüşlere karşı daha dirençli çıkmayı başarsa da Reef (REEF) bunlardan birisi olamadı. REEF, 30 gün içerisinde %38 Kıymet kaybetti. REEF’in 15 Mart tarihinde ulaştığı 0,057 dolarlık Bütün zamanların rekorundan ise yaklaşık %67 gerilediği görülüyor.

REEF fiyatının yeniden yükseliş trendine girmesi için ise fiyatın 0,020 doların üzerinde kalması gerekiyor. Mühim desteği geçtiğimiz saatlerde kaybeden REEF, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,017 dolardan işlem görmekte. Düşüşün Güç kazanması durumunda ise REEF’in 0,014 dolar desteğine kadar gerilemesi beklenebilir.

Ethereum İçin Temmuz Ayı Geliyor

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) ise Bitcoin’in yükselişine Karşın hala yerinde saymaya devam ediyor. BTC, son 1 saat içerisinde %3 yükseliş elde ederken ETH’nin hala Al seviyede olduğu ve Kıymet kaybettiği görülmekte.

Ethereum bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.119 dolardan işlem görmekte ve 7 günlük Kayıp %11’e ulaştı. ETH fiyatının 2.119 dolar seviyesini kaybetmesi ise fiyatın 1.700 dolara kadar çekilmesine yol açabilir. ETH eğer düşüşe son vermek istiyorsa 2.100 doların üzerinde tutunmalı ve yeniden 2.400 doların üzerine çıkmalı.

ETH fiyatının temmuz ayındaki EIP-1559 güncellemesine Müspet tepki vermesi bekleniyor. Buna Karşın fiyatın hala sert düşüş yaşıyor olması yatırımcıların umudun azaltmakta.

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*