Bitcoin, 19 bin 857 dolara yükselerek rekor kırdı

Mühim Ekonomi haberleri konusunda Bitcoin, 19 bin 857 dolara yükselerek rekor kırdı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bitcoin, söz konusu gün yüzde 3’ün üzerinde Kıymet kazanarak 19 bin 857 dolara ulaştı ve Bütün zamanların rekorunu kırdı.

Sene başından bu yana yüzde 170’in üzerinde Kıymet kazanan dünyanın en yaygın kripto para birimi pazartesi günü 19 bin 864 dolar ile en Nihayet Aralık 2017’de kırdığı rekoru geçti.

Covid-19 pandemisinin ekonomiye Menfi etkilerini azaltmak için devreye sokulan parasal ve mali teşvikler nedeniyle daha riskli yatırım araçlarına artan ilgi ve dijital paraların daha Çok kabul göreceği yönündeki beklentiler kripto paralara olan talebi de yükseltiyor.

12 Sene Evvel dolaşıma giren Bitcoin, 2017’de 35 gün içerisinde yüzde 250’lik bir yükselişle gördüğü zirveden sonra iki ay içerisinde değerinin yüzde 70’ten fazlasını yitirmişti.

Bu Sene ise dalgalı bir seyir izlemesine Karşın yukarı yönlü trendini koruyan dünyada en yüksek piyasa değerine sahip Bitcoin 20 bin dolar sınırına dayandıktan sonra Tekrar 19 bin dolar seviyelerine geriledi.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*