Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yapmış olduBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yapmış oldu başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Dev Bitcoin ve altcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, söz mevzusu gün TSİ 14:00’te  SHIBA INU (SHIB)’ı Innovation Zone platformuna ekleyeceğini deklare etti. SHIBA INU fiyatı 1 haftalık bir süreçte 10x’ten Oldukca arttı.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: SHIBA INU (SHIB)!

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Binance, SHIB’i söz mevzusu gün Innovation Zone platformunda listeleyecek. Borsa kripto parayı SHIB/USDT ve SHIB/BUSD işlem çiftleri ile açacak. Borsa resmi web sitesi vesilesiyle mevzuya yönelik şu açıklamayı yapmış oldu:

Binance, SHIBA INU’yu (SHIB) Innovation Zone platformunda listeleyecek ve SHIB/BUSD ve SHIB/USDT alım satım çiftleri için söz mevzusu gün TSİ 14:00’te ticareti açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SHIB’yi borsaya yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullananların daha yüksek volatiliteye haiz olması ve Başka tokenlerden daha yüksek risk oluşturması olası yeni, yenilikçi token ticareti yapabildikleri Hususi bir tecim bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan Evvel, Tüm kullananların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone tecim sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki tecim çiftlerinde herhangi bir tecim kısıtlaması olamayacağını ihmal etmeyin. Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini meydana getirecek, sadece tecim kayıplarınızdan görevli olmayacaktır. SHIB Listeleme Tutarı: 0 BNB.

İmla esnasında, ilk 1 , 2 ve 5 cüzdanların sırasıyla toplam arzın %50,5, %7,0 ve %3,0’ını tuttuğunu lütfen ihmal etmeyin. SHIB, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir kripto paradır ve bundan dolayı Binance listelemesinden sonrasında muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz duracak. Lütfen kafi risk yönetimini uyguladığınızdan, SHIB’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve kripto parayı takas etmeyi seçmeden Evvel projeyi tam olarak anladığınızdan güvenilir olun.

Zenpara Kripto.com olarak daha Evvel bildirdiğimiz suretiyle, kripto para projesi “Dogecoin Katili” olarak piyasaya çıktı. Son günlerde ralli icra eden altcoin’in fiyatı Binance haberi sonrasında daha Oldukca değerlendi. Altcoin’in fiyatı yüzde 45’lik ralli yapmış oldu. Kısa süre Evvel altcoin projesini, Huobi, OKEx ve KuCoin listeledi. Kripto para 7 gün içinde ise 10 kattan Oldukca Kıymet kazanmıştır.

Altcoin projesi SHIBA INU (SHIB) nedir?

SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan topluluk inşasında bir Gözlem ve Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parasıdır. SHIB, SHIBA INU’nun Yerel tokenidir ve merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Oldukca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*