Binance CEO’su Volatilite Mevzusunda Yanılmış Olabilir Mi? › ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Binance CEO’su Volatilite Mevzusunda Yanılmış Olabilir Mi? › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg TV ile yapmış olduğu bir röportajda Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ); Bitcoin’in (BTC), Apple (AAPL) ve Tesla (TSLA) Hisse senedi fiyatlarından muhtemelen daha azca volatil bulunduğunu öne sürdü.

“Her Yerde Volatilite Var”

Zhao, kripto paranın volatilitesinin geleneksel borsadan değişik olmadığını savundu. CZ, volatilitenin her yerde bulunduğunu ve bir tek kripto paralar için geçerli bir Durum olmadığını ekledi.

Sadece bu aşamada kripto para yatırımı icra eden ya da kripto paralarla ilgilenen hepimiz hakkaten kripto para birimlerinin Zaman Zaman Ağırbaşlı volatil hareketler sergilediğini biliyordur. Peki, CZ bu aşamada yanılıyor olabilir mi?

300’den Fazlaca kripto para ile Al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye Aza olabilirsiniz.

Yukarıdaki tablodan çıkan ilk Netice, hem Bitcoin hem de Tesla‘nın Apple ve Amazon şeklinde trilyon dolarlık Hisse senetlerine kıyasla değişik volatilite seviyelerini paylaşmış olduğu. Dahası, Bitcoin nispeten sakinken, Hisse senetleri Kasım 2020’de 60 günlük bir volatilite zirvesi yaşadı.

Tesla Bir İstisna Mı?

Meydana getirilen açıklamalara bakılırsa burada dikkate alınması ihtiyaç duyulan bir husus, Tesla’nın piyasa değerinin 633 milyar dolar olması ve hemen hemen 500 milyon doların üstünde üç aylık net gelir beyan etmemiş olmasıdır. Buna ek olarak, her biri ilk 20’de yer edinen şu küresel firmalar inanılmaz derecede karlı konumda bulunuyor: Microsoft (MSFT), Google (GOOG), Feysbuk (FB), Saudi Aramco (ARAMCO.AB), Alibaba (BABA) ve TSM Semiconductor (TSM).

Öte taraftan meydana getirilen açıklamalara bakılırsa kripto para birimlerinde görülen volatilite, gelir eksikliği, Fazlaca erken bir benimseme aşaması döngüsü ve yerleşik bir değerleme modelinin olmaması sebebiyle ölçü haline geldi. Anca Tesla da durumun bu şekilde olmadığı ve volatilitesini bir kural dışı olduğu ifade ediliyor.

CZ’nin Önerisi HODL

Bunların yanında Changpeng Zhao, önde gelen kripto borsasının kurucusu olsa da kişisel olarak işlem yapmadığı biliniyor. Aksine CEO mümkün olan her durumda alım satım yapmak yerine elde HODL’ı öneriyor.

Buna ek olarak verilerin açıkça belirttiği şeklinde Bitcoin, son 12 ayda her büyük varlığa ve endekse karşı risk-getiri ölçütlerinde birinci oldu. 5 senelik bir Zaman çerçevesi kullanıldığında da benzer bir Netice ortaya çıkıyor.

Dolayısıyla volatilite mevzusunda CZ yanılmış olsa da risk-getiri ölçütünde değerlendirildiğinde kazanan Binance CEO’su olabilir.

Dünyanın en Fazlaca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*