Berat Albayrak’ın istifası sonrası Fatih Portakal’dan bomba yorum

Bakan Berat Albayrak istifa sonrası Fatih Portakal Yorum
Bakan Berat Albayrak istifa sonrası Fatih Portakal Yorum

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Instagram hesabından istifa ettiğine dair açıklama metni yayınlandı. İstifaya dair henüz resmi bir açıklama yapıldı. Albayrak’ın paylaşımının ardından Fatih Portakal, sosyal medya hesabından istifa ile ilgili dikkat çeken mesaj paylaştı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Instagram hesabından istifa ettiğine dair bir metin paylaştı. Paylaşımın ardından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Berat Albayrak’ın istifası sonrası Fatih Portakaldan bomba yorum
Berat Albayrak’ın istifası sonrası Fatih Portakaldan bomba yorum

Albayrak’ın, istifa edip etmediği merak konusu oldu. İsitfa paylaşımının ardından Fatih Portakal da dikkat çeken açıklamada bulundu. Portakal, “Eğer doğru ise; umarım danışıklı dövüş bir şey değildir! Saray’dan ‘istifası kabul edilmemiştir’ diye açıklama gelirse şaşırmam…” dedi.

Ayrıca bakınız : Son dakika… Bakan Berat Albayrak istifa ettiğini duyurdu

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan döviz çiftleri, hisse senedi, borsa ve forex ile ilgili tüm tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Yazıların, yorumların ve verilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*