Benzin ve motorin fiyatlarında düzenleme

Mühim Ekonomi haberleri konusunda Benzin ve motorin fiyatlarında düzenleme başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 16 kuruş, motorinin litre fiyatına 12 kuruş indirim yapıldığını duyurdu.

EPGİS’in Twitter hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

03/11/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 16, motorinde 12 kuruş pompa satış fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.”

Benzinin litre satış fiyatı İstanbul’da ortalama 6,55 liraya, Ankara’da 6,63 liraya, İzmir’de ise 6,65 liraya gerileyecek.

Motorin fiyatları ise ortalama İstanbul’da 6,01 liraya, Ankara’da 6,07 liraya ve İzmir’de 6,10 liraya gerileyecek.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*