Belarus yabancılara sınırlarını kapatıyor haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Belarus yabancılara sınırlarını kapatıyor haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Korona virüs salgını nedeniyle birçok Diyar karantina tedbirlerine Art dönüyor. Belarus Devlet Sınır Komitesi tarafından yapılan açıklamada, Diyar sınırlarının Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında yarından itibaren yabancılara kapatılacağı duyurulurken, yabancıların ülkeye Kara veya demiryolu ile girişine izin verilmeyeceği ifade edildi.

Sınır Komitesi, yasağın diplomatik temsilciliklerde çalışanları, uluslararası yardım kuruluşu çalışanlarını ve uluslararası taşımacılık yapan tır şoförlerini kapsamayacağını ifade etti. Söz konusu sınırlardan Belarus’ta geçici ya da Devamlı oturumu bulunan ve çalışma izni olan yabancıların da giriş yapabileceği belirtilen açıklamada, Rusya ve Ukrayna vatandaşlarının Belarus’a girişine ise kendi ülkelerine transit geçiş yapmaları durumunda izin verileceği kaydedildi.

Sınırların yabancılara kapatılması kararı, Başşehir Minsk’te bulunan Minsk Havalimanı’ndan yapılacak girişleri kapsamıyor.

Belarus’ta toplam Olay sayısı 98 bin 482’ye, toplam can kaybı ise 980’e ulaştı.

ABD’de Kovid nedeniyle ölenlerin sayısı 235 bini aştı

 

Johnson duyurdu: İngiltere’de karantina ilan edildi

 

İtalya’da Bilim Teknik Kurulu acil toplantıya çağrıldı

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*