Bazı Belgeler Saklı Kalsın › ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Bazı Belgeler Saklı Kalsın › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Ripple son talebinde Hakim Sarah Netburn’den, bazı belgelerini ABD Taşınır Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile paylaşılmamasını talep etti.

Amerika Birleşik Devletleri Taşınır Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davada her iki taraftan da Geri arkaya yeni talepler ve adımlar gelmeye devam ediyor.

Ripple’ın Son Talebi

Ripple son talebinde Hakim Sarah Netburn’den, bazı belgelerini ABD Taşınır Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile paylaşılmamasını talep etti. Şu anda Blockchain şirketini temsil eden SEC İcra Dairesi’nin eski yöneticisi Andrew Ceresney, bu belgelerin Saklı ve Hususi bilgiler içerdiğini belirtiyor ve “Saklı tutulması istenen belgeler, Hususi bir şirketin tescilli, dahili geliştirme ve pazarlama stratejilerini, analizlerini, izlenimlerini ve bugüne kadar hiç kamuoyuna açıklanmamış bir Sıra Duygulu konu hakkındaki endişelerini yansıtıyor.” ifadelerini kullandı.

Yapılan açıklamalara göre Saklı tutulması istenen belgeler, XRP oluşturma ve dağıtma süreci hakkında bazı Saklı ayrıntıları, Ripple çalışanları arasındaki dahili e-postaları, şirketin o Vakit düşünülen iş stratejisinin ve kaynak yaratma planlarının bir açıklamasını ve erken aşamadaki bir yatırımcıyla yapılan bir görüşmeyi içeriyor.

Öte yandan mahkeme, bu belgelerin halka açıklanması gerektiğine karar verirse bile Ripple Tekrar de bunları düzeltmek istiyor. Blockchain şirketinin SEC soruşturması sırasında 303.000 sayfalık Belge ürettiği göz önüne alındığında davanın oldukça kapsamlı olduğu düşünülüyor.

Ripple Fiyatı

Aralık ayında dava sürecinin belli olmasının ardından Ripple fiyatı büyük bir düşüş yaşayarak 0.17 dolarlık seviyelere kadar gerilemişti. Ancak sonrasında hızlı bir toparlanma yaşayan XRP, volatil hareketler sergilemeye devam ediyor.

Genel itibari ile 0,40 dolar ile 0,60 dolar bandında seyreden XRP fiyatı son günlerde 0,50 doların üzerinde kalmayı başarıyor.

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*