BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. Konkordato ilanı

BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 1570523140 / KÜÇÜKYALI VERGİ DAİRESİ / İSTANBUL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 768504/0 / İSTANBUL

DOSYA Esas NO: 2018/1557

Duyuru METNİ

T.C. İSTANBUL ANADOLU 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİNDEN

Sayı : 2018/1557 Esas

Davacılar vekili tarafından Mahkememizde açılan konkordatonun tasdiki davası nedeniyle;Ferhatpaşa Mahallesi,18.Sok. No:50/1 Ataşehir/İSTANBUL adresinde Etkinlik gösteren, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 768504/0 sicil numarasında ve Küçükyalı Vergi Dairesi’nde 1570523140 VKN ile kayıtlı BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. ve Heybeliada Mah. İmralı Sok. No:7/1 Heybeliada-Adalar/İSTANBUL adresinde Etkinlik gösteren, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 736840/0 sicil numarasında veErenköy Vergi Dairesi’nde 1560184704 VKN ile kayıtlı BAYRAKTAR OTOMOTİV MUSTAFA BAYRAKTAR tarafından talep edilen konkardatonun tasdiki davasında Mahkememizce 26/12/2018 tarihinden başlamak üzere 3 aylık geçici mühlet verilmiş olup, konkordato komiseri olarak Yasin Doğan, Mehmet Uzman Yardım ve Sabit Selman Tünal atanmıştır.

Duruşmanın 27/03/2019 günü saat:15:45’de yapılacağı, alacaklıların, ilândan itibaren yedi günlük garanti süre içinde dilekçeyle itiraz ederek konkordatomühleti verilmesini gerektiren bir hâl bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288.maddesi hükmünce ilan olunur.28/12/2018

BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ., BAYRAKTAR OTOMOTİV MUSTAFA BAYRAKTAR

Duyuru ADRESİ: https://ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-gecici-muhlet-karari-ve-durusma-gununun-tebligi-574281.html


BAYRAKTAR MOTORLU ARAÇLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA Dışalım Dışsatım SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1656 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*