BAŞAR TURİZM HAYVANCILIK ORMANCILIK SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ Konkordato ilanı

BAŞAR TURİZM HAYVANCILIK ORMANCILIK SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: BAŞAR TURİZM HAYVANCILIK ORMANCILIK SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 6120067407 / BURDUR VERGİ DAİRESİ

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 9235 / BURDUR

DOSYA Esas NO: 2018/280

Duyuru METNİ

ALACAKLILAR TOPLANTISI İLANI
BAŞAR TURİZM HAYVANCILIK ORMANCILIK SANAYİİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
KONKORDATO KOMİSERLİĞİ’NDEN
(Burdur 2. Asliye Hukuk Mahkemesi 2018/280 E. Sayılı Dosyası)

Burdur 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülmekle olan konkordato davasında, Mahkemenin 10.05.2019 tarihli kararında Başar Turizm Hayvancılık Ormancılık Sanayii Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin talebinin kabulüne ve konkordato talep eden şirkete 1 (bir) yıllık garanti mühlet verilmesine karar verilmiş olup buna ilişkin karar Basın Duyuru Kurumunun Resmi Duyuru Portalında yayınlanmıştır. Ayrıca, Mahkemenin 10.08.2020 tarihli kararında konkordato mühletinin 6 ay süreyle uzatılmasına karar verilmiştir. Komiser heyetimiz tarafından, İİK m. 299 hükmü uyarınca alacaklılara alacaklarını bildirmeleri için Çağrı gerçekleştirilmiş, alacak kayıtlarının tamamlanmasından sonra İİK m.300 uyarınca alacak kayıtları hakkında borçlunun beyanı alınarak alacak kayıtları üzerindeki tahkikat tamamlanmıştır. Alacaklılar toplantısı yapılabilmesi için gerekli Bütün işlemler tamamlanmış olduğundan, Komiser Heyetimizce İİK m.301 uyarınca 15.12.2020 günü saat 13.00’te Başar Turizm Hayvancılık Ormancılık Sanayii Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nden alacaklı olup; alacaklarını bildirenler ile alacağını bildirmemekle birlikte bilançoda kayıtlı alacaklılar ile aşağıda belirtilen yerde konkordato projesinin müzakeresi için toplantı yapılmasına karar verilmiştir. Toplantıya katılacak alacaklıların kimliklerini, temsilcilerinin ya da vekillerinin ise yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri veya vekaletnamelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.Alacaklılar veya vekilleri toplantı öncesindeki 7 (yedi) gün içerisinde (mesai saatleri içerisinde) borçlu şirketin bilgilerini tarafımızdan talep ederek inceleyebileceklerdir. Konkordato Komiser Heyeti tarafından adresi belli olan alacaklılara tarafımızca ilanın birer örneği posta ile gönderilecektir. Alacaklılar toplantısının bitimini takip eden 7 (yedi) gün içinde gerçekleşen iltihaklar da kabul edilecektir.
Toplantı Yeri : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Lavanta Tepesi Oteli / Burdur/Merkez
Toplantı Tarihi : 15.12.2020
Adi Alacaklılar Toplantı Saati : 13.00 – 14:30 arası
İmtiyazlı Alacaklılar Toplantı Saati : 14:30 – 16:00 arası
KONKORDATO KOMİSER HEYETİ
Dr. Öğr. Üyesi Ferhat BİTLİSLİ Dr. Öğr. Üyesi Hakkı KIYMIK

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/697031/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komserliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı-


BAŞAR TURİZM HAYVANCILIK ORMANCILIK SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*