Bakan Soylu’dan kritik veriler! haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Bakan Soylu’dan kritik veriler! haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2020 yılında 266 kadının cinayete kurban gittiğini belirterek, “Kadın cinayetleri, geçen yıla oranla yüzde 21 düştü” dedi.

Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “6284 Kanun kapsamındaki kadın cinayetlerinde 2019’da maalesef 336, 2020 yılında ise 266 kadın hayatını kaybetti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı öncülüğünde verilen mücadelemizle geçen yıla oranla yüzde 21 düştü. Hedefimiz tek bir kadının bu cinayetlere kurban gitmemesi. Hep birlikte mücadeleye devam” ifadesini kullandı.

TERÖR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK’ya 2020 yılındaki katılımın, örgütün eyleme başladığı ilk Sene olan 1984’ün de altında kalarak 52 Kişi olduğunu açıkladı.

Bakan Soylu, Türkiye’nin topyekün PKK ile mücadelesinde geldiği noktayı Twitter hesabından paylaşarak, “Terör örgütüne 2020 yılındaki katılım, örgütün eyleme başladığı ilk Sene olan 1984’ün de altında kaldı; sayı 52. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki kararlılığın bir sonucudur” ifadelerini kullandı.

TRAFİK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2020 yılında trafikte ölümlerin 4 bin 890 ile Nihayet 10 yılın en düşüğü olduğunu açıkladı.

Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Trafikte ölümler; Önlem, Denetim, eğitim, iyileşen yollar, teknolojik ve acil Sağlık müdahale kapasitesiyle, milletimizin dikkatiyle Nihayet 10 yılda yüzbinde 13.4’ten 5.9’a düştü. 2020 yılı ölümü, Nihayet 10 yılın en düşüğünde; 4 bin 890. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; her Sene daha iyiye” dedi.

Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*