Aziz Yıldırım sahalara geri dönüyor haberiBugünün Mühim haberleri konusunda Aziz Yıldırım sahalara geri dönüyor haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Fenerbahçe Kulübü’nde yaklaşan Olağan Seçimli Genel Kurul öncesinde eski Reis Aziz Yıldırım, 3 Sene sonra ilk kez basın toplantısı yapma kararı aldı.

Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını üzerine açıklamalarda bulunacağını açıklayan Aziz Yıldırım, perşembe günü saat 11:30’da Çırağan Sarayı’nda medya mensupları ile bir araya Ati.

Aziz Yıldırım’ın yaptığı duyuruda, “24 Haziran Perşembe günü saat 11.30’da Çırağan Sarayı’nda, hepimizin ortak sevdası olan Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını üzerine konuşacağımız bir basın toplantısı yapıyorum” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’nin yeni başkanının seçileceği 25-26 Haziran tarihlerindeki Olağan Seçimli Genel Kurul öncesinde alınan bu karar, Yıldırım’ın yeniden aday olup olmayacağı sorularını da beraberinde getirdi.

En son 2018’de yapılan başkanlık seçimini kazanan Ali Koç, 20 bin 736 oyun 16 bin 92’sini almış ve 4 bin 644 Oy alan Aziz Yıldırım’a açık Ara Ayrım atarak 20 yıllık Aziz Yıldırım dönemini sonlandırmıştı.

Fenerbahçe’de ‘Aziz Yıldırım’ sürprizi!

 

Terim alkışlarla yeniden Florya’da!

 

Fenerbahçe yıldız oyuncu ile anlaştı

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*