Ayı saldırısına uğrayan genç test yaptırdı. Şimdi ayı düşünsün

Bugünün Mühim haberleri konusunda Ayı saldırısına uğrayan genç test yaptırdı. Şimdi ayı düşünsün başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Giresun’da kırsal alanda uğradığı ayı saldırısından çevredeki köpeklerinin sayesinde yaralı kurtulup, hastanede tedaviye alınan Fatih Coştur’un (35), korona virüs testi pozitif çıktı. Herkesi salgın tedbirlerine uymaya Çağrı eden Çoştur, “Nasıl kaptık tahmin edemiyorum. Ayı saldırısını atlattığımız gibi salgın hastalığını da inşallah yenerim” dedi.

DHA’nın haberine göre, Alucra ilçesine bağlı Hacılı köyünde 15 Kasım günü çiftçi Fatih Çoştur, hafta sonu Dolaşmak için gittiği kırsal alanda, ormandan çıkan ayının saldırısına uğradı. Çevredeki çoban köpekleri de ayıya, saldırdı. Ayı hızla kaçarak, ormana dönerken Coştur, el ve bacağı ile baldırı ve sırtından yaralandı. 

Köpeklerin havlama sesi üzerine bölgedekilerin yardımına koştuğu Coştur, vatandaşlar tarafından ilçe devlet hastanesine götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Coştur, Evvel Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı, buradan da Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

KORONA VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Tedavisi süren Fatih Coştur’a, görülen bazı semptomlar üzerine hastanede korona virüs testi yapıldı. Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Coştur, temaslı olup kendisi de korona virüse yakalanan refakatçi olan bir akrabasıyla, hastanede izole edilen odaya kaldırıldı. Tedavisine karantinaya alındıkları izole odada devam eden Coştur ve akrabasının, Genel Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

‘AYIDAN KAÇTIK, KORONA VİRÜSÜNE YAKALANDIK’

Ayı saldırısındaki yaralarının iyileşmesini beklerken, korona virüse yakalanan Coştur, herkese salgın tedbirlerine uyma çağrısında bulundu. Kendisiyle ilgilenen Sağlık yetkililerine teşekkür eden Çoştur, “Devletimizden Tanrı razı olsun, hastanede tedavimde ilgileniliyor. Ayıdan kaçtık, Lakin dünyayı kasıp kavuran korona virüse bir şekilde yakalandık. Nereden nasıl kaptık tahmin edemiyorum. Ayı saldırısını atlattığımız gibi bu salgın hastalığını da inşallah yeneriz” dedi.

ayi-1-001.jpgayi-2-001.jpgayi-3-001.jpgayi-5.jpgayi-6.jpgayi-4-001.jpgayi-7.jpg

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*