AVCI PETROL ÜRNL. NAK. DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Konkordato ilanı

AVCI PETROL ÜRNL. NAK. DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: AVCI PETROL ÜRNL. NAK. DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 223 / ERZİN / HATAY

DOSYA Esas NO: 2019/155

Duyuru METNİ

ALACAKLILARIN ALACAKLARINI BİLDİRMEYE Çağrı

Erzin 1.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2019/155 E. sayılı dosyasında ALİŞEROĞLU Erkon Petrol Nak.İnş.Tur.Besin San.Tic.Ltd.Şti., AVCI Petrol Ür.Nak.Day.Tük.Mall.San.Tic.Ltd.Şti., ünvanlı şirketlere 2004 sayılı İİK’nun 7101 sayılı kanunun 15.maddesi ile değişik 287.maddesi uyarınca, 20.12.2019 tarihinden itibaren 1 Sene süre ile konkordato garanti mühleti verilmiştir. Mühlet ilanı Basın İlam Kurumu aracılığıyla ILN01110167 ilan numarası ile 02.01.2020 tarihinde yayınlanmıştır.
2004 sayılı İİK’nun 7101 sayılı kanunun 27.maddesi ile değişik 299. maddesi gereğince ve 289. madde uyarınca, konkordato garanti mühleti alan, yukarıda belirtilen kurumlardan alacağı bulunan alacaklıların,

  1. Kaydedilmesi istenen muaccel, müeccel, rehinli, imtiyazlı veya geciktirici koşula bağlı alacakların dayandığı hukuki nedenin ne olduğunu,
  2. Alacağın miktarı (Türk Lirası) ile rehinli alacaklar Dış olmak üzere garanti mühletin verildiği Vakit olan 20.12.2019 tarihine kadar hangi oranda, ne miktar ve ne tür işlemiş faiz olduğu ve bu konudaki hesap tablosunu,
  3. Alacağın paradan başka bir şey olması halinde para olarak değerinin ne olduğunu,
  4. Alacağı tevsik ve ispat eden belgelerin aslı veya tasdikli suretlerini,

bu ilanın yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde, alacaklarını konkordato komiserliğine imza sirküleri veya vekaletname ile birlikte taahhütlü posta ile veya şahsen bildirmeleri ilan olunur. Ayrıca bu ilanın birer örneği adresi belli olan alacaklılara posta ile gönderilecektir. Alacaklarını bildirmeyen alacaklıların, borçlunun bilançosunda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ilan ve ihtar olunur.
Hakan KAYALAR
SMMM/Bağımsız Denetçi
Konkordato Komiseri

Komiserlik Adresi:
Mustafa Kemal Mah.İ.Karaoğlanoğlu Cad.
No:58 Atay İş Merkezi K:13 İSKENDERUN – HATAY

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-komiserliginden-alacaklilari-alacaklarini-bildirmeye-Çağrı-ilani-796046.html


AVCI PETROL ÜRNL. NAK. DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 941 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*