Asil duyurdu: Eren Operasyonları başladı! haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Asil duyurdu: Eren Operasyonları başladı! haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı, terör örgütünün Vatan içinden tamamen silinmesi hedefiyle başlatılan Yıldırım Operasyonları’nın 10 Ocak 2021’de tamamlandığını duyurdu.

Operasyonlara 15 Temmuz hain Vuruş girişiminin en genç sivil şehidi olan Halil İbrahim Yıldırım’ın adı verilmişti.

Yıldırım Operasyonları’nda 153 terörist etkisiz hale getirildi, 707 mağara, sığınak, depo imha edildi.

Bakan Asil duyurdu

İçişleri Bakanı Süleyman Asil bu Sene da Vatan içinde sürecek terör operasyonlarına bu kez şehit Eren Bülbül’ün adının verildiğini duyurdu.

Bakan Asil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Terör Örgütü’nü bu kış, mağaralarda yalnız bırakmayacağımızı söylemiştik. Şehidimiz Eren Bülbül’ün maneviyatını yanımıza alarak, cesaretini cesaretimize kattık. Eren Operasyonları’na, Tendürek‘ten başladık” dedi. 

1071 personel katılıyor

“Eren-1 Tendürek operasyonuna Jandarma Komando, Jandarma Hususi Harekat (JÖH), Polis Hususi Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1071 personel 72 operasyonel tim katılıyor.

Eren, Türkiye’yi Kanun boğmuştu

Trabzon’un Maçka ilçesi 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını güvenlik güçlerine ihbar ederek çıkan çatışmada korkusuzca Mehmetçiğin yanında duran 15 yaşındaki Eren Bülbül ve onu kurşunlardan korumak için üzerine atlayıp siper olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik şehit edilmişti.


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1662 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*