Aşı için ek testler yapılacak

Aşı için ek testler yapılacak

Ekonomi bölümünde Aşı için ek testler yapılacakbaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

AstraZeneca CEO’su Pascal Pariot, sonuçlara ilişkin ek çalışma yapma kararı aldıklarını ve küresel ölçekte yapılacak yeni testlerin ilk testlerdan daha kısa sürmesini hedeflediklerini açıkladı.

Yapılan açıklamada ilk uygulamanın yarım doz yapıldığı aşının sonuçları ilk dozun tam uygulandığı sonuçlara göre daha yüksek verimlilik sağlandığı belirtilmişti. İlk dozun yarım uygulanmasının hataen yapıldığı açıklanınca uzmanlar sonuçlara ilişkin şüphelerin oluştuğunu ifade etmişlerdi.

Pariot, ek testlerin Birleşik Krallık ve Avrupa’da aşıya yönelik regülatör onaylarını etkilemesinin beklenmediğini vurguladı.

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Aşı için ek testler yapılacak başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*