Apple, akıllı telefon modemleri üretmek için Intel ünitesini satın aldı

Şirket, Intel akıllı telefon modem biriminin Ekseriyet hisselerini 1 milyar dolara Apple'a devretmenin kabul edildiğini söyledi.

Sözleşme, Intel’in altyapısı ve donanımının yanı sıra, söz konusu birimin fikri mülkiyetinin sözleşmeden sonra söz konusu olduğunu belirtti. ve sınai mülkiyet hakları Apple'a devredilecek.

– 2 bin 200 Intel çalışanı Apple’a devredilecek.

2019’un Nihayet çeyreğinde tamamlanması beklenen birleşmeden sonra;

Anlaşma ile Apple, kablosuz internet erişimi için kullanılan hücresel teknoloji protokollerinden modem mimarisine ve işletimine kadar 17.000 teknoloji patentine sahip olacak.

telefonlar Ek olarak, kişisel bilgisayarlar, Internet ve sürücüsüz araçlar gibi nesneler ve ortamlar bağımsız olarak kaydedilen modemler üretmeye devam edecektir.

Zenpara Araştırma

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1643 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*