Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Ile alakalı Düşüncelerini Paylaştı • ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Ile alakalı Düşüncelerini Paylaştı • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Yüksek profilli kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır bulunduğunu tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda, kripto para analisti abonelerine Cardano’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı Oldukça aylık konsolidasyonunu sona erdirmeye hazır bulunduğunu söylüyor:

“Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgası yaşayacağımızı ve ralliye devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir [desteğe karşı direnç] dönüşünüz olduğu gerçeğinin bilincinde olmalısınız. Bu olursa, Genel olarak devamın bulunduğunu görebiliriz.”

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader, ADA/BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda bulunduğunu, bundan dolayı paritenin Oldukça Oldukça yukarı yönlü potansiyele haiz olduğuna inandığını ekliyor. ADA/USD çiftine ulaşınca, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu Al çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, yalnız bundan önceki yüksek seviyeyi aşarız. Konsolideye başlarız. Bundan önceki kırılan, bir destek bölgesi olarak bundan önceki yüksek haline geldiği için devam edebiliriz. Bu ters döndüğü sürece, Devinim etmeye devam edeceğiz.”

Kripto para stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir Devinim başlatmaya hazır bulunduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor:

“Litecoin, yükseliş dalgası için mükemmel görünüyor.”

E0PW rqWEAIkUvI

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka para, kurumsal çözümler için blok zinciri olan Zilliqa. Tüccara gore, ZIL/BTC Güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üstünde kazanç elde etmeye hazır:

“Bundan önceki düşük seviyeyi, Önemli destek seviyesini koruduğumuz ve yeni zirveyi kırmak üzereyken yeni bir ralli hayata geçirmeye hazırız. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşu yapacağız.”

Dünyanın en Oldukça işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*