Amerika’da yaşayan aile 18 aylık öz çocuklarını köpek gibi kafese kitledi. Böyle vicdansızlık görülmedi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Amerika’da yaşayan aile 18 aylık öz çocuklarını köpek gibi kafese kitledi. Böyle vicdansızlık görülmedi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Amerika’da yaşayan Brown ailesi 18 aylık çocuklarına yaptıklarıyla kan dondurdu. Çocuğu 4×4’lük bir kafese koyup, yüzlerce hayvanla bir arada bahçede yaşatan aile ‘kafesin evlerinden daha temiz olduğunu’ savundu. Olay yerine gelen yetkililer, talihsiz çocuğun kendi idrarı üzerinde, hamam böcekleri ile yattığını tespit etti.

Haberlercom’un haberine göre, Haziran ayında, Tennessee’de yaşayan T.J. Brown ve Heater Scarbrough çifti ile dede Charles Borwn’un 18 aylık torunlarına yaptıkları görenlerin kanını dondurdu.

HAMAM BÖCEKLERİ İLE AYNI YERDE YAŞIYORLARDI

Brown çifti ve dede Brown, 18 aylık çocuklarını evlerinin bahçesinde bulunan 4×4’lük bir kafesin içine kapattı. Talihsiz çocuk, hamam böcekleri ve yılanlarla aynı yerde yaşamaya başladı.

KENDİ İDRARININ ÜZERİNDE YATIYORDU

İhbar üzerine Olay yerine gelen ekipler, çocuğun kendi idrarı içinde olduğunu ve Bütün zeminin idrarla kaplı olduğunu hayretler içinde gördü. Aynı zamanda görgü tanıkları kafesin içinin hamam böceği ile dolu olduğunu da söyledi. Çocuğun yalnızca birkaç oyuncağı olduğu ve bir battaniyesinin bile olmadığı görüldü.

“KAFES EVİMİZDEN DAHA TEMİZ”

Ailenin yaptıkları korkunç eylemle ilgili gerekçeleri ise “Kafes evden daha temizdi. O yüzden çocuğu orada tutuyoruz” şeklinde oldu. Çocuğun kafesinin bulunduğu bölgenin yanında 3 kova dolusu Fare var, biraz uzakta ise 10 fitlik bir boa yılanı bulunuyordu. Bunun dışında arazide başıboş dolaşan bir düzineden Çok köpek vardı.

WKRN’nin haberine göre; aile çocuğun kafeste yaşamasını ‘önemsiz’ bir şey olarak göstermeye çalıştı. Aynı zamanda düşük gelirli bir aile için kafesli alanında adeta bir oyun parkı olduğunu iddia ettiler. Ailenin avukatları çocuğa yalnızca kızarıklık teşhisi konduğunu iddia ederken, Çocuk Hizmetleri Departmanı kurbanın saç örneklerinden alınarak yapılan testlerde esrarda bulunan THC maddesinin bulunduğunu söyledi.

“HAYATIM BOYUNCA BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

Olay yerine gidenlerden biri olan Şerif Belew, Haziran ayında gazetecilere verdiği demeçte, “Buradaki Bütün Kanun uygulama deneyimleriyle, bizi gerçekten şok eden bir şey bulmak Güç, ancak bunu daha Evvel hiç görmedim ve buradaki beyefendilerin bunu daha Evvel hiç görmediklerini garanti edebilirim” diyerek yaşadığı şoku anlattı.

yenicag-kafes-01.jpgyenicag-kafes-02.jpgyenicag-kafes-03.jpgyenicag-kafes-05.jpgyenicag-kafes-04.jpgyenicag-kafes-06.jpgyenicag-kafes-07.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*