ALÜ-SİS ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ CAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

ALÜ-SİS ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ CAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ALÜ-SİS ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ CAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 0680802666 / YILDIRIM VERGİ DAİRESİ / BURSA

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 73739

DOSYA Esas NO: 2018/1285

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C. BURSA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN

Esas NO : 2018/1285 Esas

Bursa Ticaret Sicilinin 73739 sırasına kayıtlı davacı ALÜ-SİS ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ CAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Yıldırım Vergi Dairesi No:0680802666) tarafından mahkememizin 2018/1285 Esas sayılı dosyasında açılan konkordato mühleti ve projenin tasdikine ilişkin davada, konkordato komiseri tarafından “konkordato komiseri Netice raporu” sunulacak olup, mahkememizce İ.İ.K 304. Maddesi gereğince yargılamaya başlandığı , Onay talebi yönünde duruşmanın 05/11/2020 günü saat 14:45’te yapılacağı, itiraz edenlerin itiraz sebeplerini duruşma gününden en az üç gün Evvel yazılı olarak bildirmek kaydı ile duruşmada hazır bulunabilecekleri hususu İ.İ.K’ nun 304/1 ve 288. maddeleri gereğince ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/683647/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/durusma-gun-ve-saatinin-ilanen-tebligi


ALÜ-SİS ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ CAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1699 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*