Altın toparlanma çabasında haberi – Zenpara.com

Bugünün Mühim haberleri konusunda Altın toparlanma çabasında haberi – Zenpara.com başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Korona virüse karşı aşı çalışmalarında ilerleme, ABD’de seçilmiş Reis Biden’in geçiş ekibinin resmi olarak çalışmalarına başlaması ve eski Fed Başkanı Yellen’in Hazine Bakanı olarak atanacağı haberlerinin etkisi ile Temmuz ayından bu yana görülen en düşük seviyeleri test eden spot altın, toparlanmaya çalışıyor.

Bu sabah erken saatlerde 1821,39 dolar/ons seviyesine kadar gerileyen spot altın şu sıralarda düne göre yüzde 0,45 kayıpla 1827,87 dolar/ons seviyesinden işlem görüyor.

Trading Central analistleri spot altında gerçek bir toparlanma için 1.841 dolar/ons direncinin geçilmesi gerektiğini ifade ediyorlar. Bu direnç aşılamadığı sürece de 1.820 ve 1.807 dolar/ons desteklerinin test edilmesi olasılığını devam edeceğine dikkat çekiyorlar.

1.841 dolar/ons seviyesinin aşılması halinde ilk direnç 1.849-1.855 dolar/ons aralığı olacak.

Gram altın 463 lira seviyelerinde

Altın aşı haberleri ile geriliyor

IMF verilerine göre, Türkiye’nin altın rezervi yükseldi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*