Altın ECB ve Fed’den Evvel dar bir bant izliyor

Altın, Politika kararları için Çok Mühim olacak kilit merkez bankalarının toplantılarından Evvel temkinli olmaya devam ediyor. Platin iki aydan Çok bir sürede en yüksek seviyesine çıktı.

Geçtiğimiz Cuma 2013'ten bu yana en yüksek seviyesini gören ve Fed'in on yılda ilk kez Nema oranlarını düşürmesini bekleyen Altın, bu hafta 16 dolarlık dar bir grupta işlem gördü. Avrupa Merkez Bankası (ECB), Euro Bölgesi'ni saat 14.45'te Perşembe günü desteklemeye hazır olduğunu işaret edebilir.

Altın ralli, Başka Mühim metallere ivme kazandırdı. Gümüş 13 ayın zirvesinde işlem gördü. Yatırımcılar altın ve platin destekli borsa yatırım fonlarına (ETF) girdiklerinde fonlardaki kıymetli metal miktarı rekor seviyelere yaklaştı. Altın fiyatları Mayıs 2013'ten bu yana en yüksek seviye olan Cuma günü 1.453.31 $ 'a yükseldi.

Gümüş, gün içi işleminde 16.6325 $' a yükseldi ve alıcıları 16.4967 $ 'da buldu. Metal, Haziran 2018'den bu yana en yüksek seviyesini Çarşamba günü 16.665 $ olarak gördü.

Platin, ons başına% 0.3 artışla 7 Mayıs'tan beri en yüksek ons ​​başına 880.26 Dolara yükseldi.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*