Alfa Romeo Tonale 2019 Nedir?

Alfa Romeo Tonale 2019 Nedir ne Zaman Satılacak
Alfa Romeo Tonale 2019 Nedir ne Zaman Satılacak

Alfa Romeo 2019 yılında piyasaya süreceği yeni otomobilini aslında bir suv veya jeep olarak tasarladığı bilgisi basına sızdı.

Görüntüler şu an için saklı çekim eşliğinde geliyor. En başta Tonale isminin hangi araç kavramı için söylendiği başlarda belli değildi. Sonradan gelen bilgilerle kompakt bir SUV olduğu öğrenildi. İtalyan markanın hali hazırda, Giulia ile aynı platformu paylaştığı, pist kralı Stelviyo ile 4×4 sınıfa giriş yapmıştı. Akabinde Alfa, yeni bir ilan ile 7 kişilik SUV’lara rakip olabilecek Castello isminde araç çıkartacağını ilave etmişti.

Sedan ve spor araba klasmanında belirli düzeyde ilerleyen İtalyan markanın 2020’ye kadar ekstra 2 SUV modeli daha bünyesine katacak. Cenevre ziyaretçisi Tonale’de gözünü Alman markaların hakimiyet kurduğu bölümlere dikmiş.Araç üzerindeki tasarım anlayışı, Alfa Romeo’nun konsept araç duruşlarından geliyor.

yeni-alfa-romeo-tonale-2019
yeni-alfa-romeo-tonale-2019

Tonale, yapı ve görünümde günümüz araçlarına uymuyor. Giulia ve Stelvio‘dan değişik. Her şekilde onun bir Alfa olduğunu da anlıyoruz. Far grubu slim LED teknolojili! Saldırgan araç tasarımlarının geldiği noktayı da temsil edebilecek Tonale, klasik bir marka ızgarasına sahip. Tampona da alelade üstü şekiller verilmemiş çünkü diğer kısımlar bunu fazlasıyla karşılıyor.

Alfa Romeonun 2019 Model Yeni Aracı

Alfa Romeo’nun “yeni bir şey” olarak tanıdığımız aracının korsan görüntülerini almakta oldukça zor olmuş. İsmi, Kuzey İtalya’da, Lombardiya ve Trentino arasında, 1,883 metre yükseklikte bulunan Tonale Geçidi’nden geliyor. Stelvio SUV’un ismini aldığı 2.757 metre yükseliğindeki Stelvio geçidinden daha düşük!Alfa Romeo 7 Kişilik Castello SUV’un Hazırlıklarına Başladı!

Tanıtımı ve daha ayrıntılı şekli yarın saat 11’de İsviçre’de gösterilecek olsa da siz değerli okurlarımıza ön bilgilendirme yapmak istedik. Boyutsal olarak değerlendirildiğinde İtalyan şirket BMW X1, Mercedes GLA, Audi Q3 ve Volvo XC40 açtığı bir savaş hissiyatı olarak görmek zor değil.

Bilgiler arasında modüler Giorgio platformunun, ikinci nesil Renegade ile beraber Tonale’ye de hane sahipliği yapacağını öğrendik. Dizel ve benzin motor seçenekleriyle birlikte Giuliette’ya verilen benzer bir hibrit güçaktarım uzvun yeni SUV’a da aktarılması gündemde. Ayrıntılar şimdilik bu kadar. Daha geniş inceleme için yarını beklemek zorundayız!

Alfa Romeo Tonale modeli sınıfına yakın olan Bmw ve Mercedes gibi markalarla hem dış görünüş hemde fiyat performans açısından ciddi çekişme yaratacağa benziyor.


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : İnternetten Para Kazanma Yolları Nelerdir?


Ayrıca Bakınız : Büfe Açmak Üzerine


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*