Alarko ALARK Kısa Vadede Kanal Hareketini Sürdürüyor.

ALARK HİSSE SENEDİ TEKNİK ANALİZ
ALARK HİSSE SENEDİ TEKNİK ANALİZ

Alarko Holding hisse senedi ALARK Kısa vadeli teknik görünüm.

6,77 desteğini yukarı yönlü aşan Alarko hisse senetleri 6,87 direncinde seyrediyor.

ALARK HİSSE SENEDİ TEKNİK ANALİZ
ALARK HİSSE SENEDİ TEKNİK ANALİZ

Bu seviyeleri yukarı yönlü kırması durumunda ilk hedefi pembe kanal üstü olabilir. Satıcı baskın gelmesi durumunda ise kanal altlarına hareketler gözlenebilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Youtube-Zenpara-Kanalına-Abone-Olun.jpg
Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan döviz çiftleri, hisse senedi, borsa ve forex ile ilgili tüm tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Yazıların, yorumların ve verilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 1662 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*