Akşener, grup toplantısında konuşuyor

Bugünün Mühim haberleri konusunda Akşener, grup toplantısında konuşuyor başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Akşener’in konuşmasını Canlı yayınımızdan takip edebilirsiniz.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:

“Ne diyor Mustafa Kemal; “Toroslarda tek bir baca tütüyorsa Umut var demektir.” Toroslarda o bacaları tüttüren Antalyalı kadınlar, sizler de hoş geldiniz. Meclisimize Güç kattınız, sağ olun.

2 gün Evvel bu millete Umut olan o isme bir kez daha özlemle uyandık. Çanakkale’de dev ordulara duvar ören, istiklal ateşini yakan kahramanımızı, Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü şükranlarımız ve dualarımızla andık. Büyük bir Türk milliyetçisini 81 Sene sonra yeniden rahmet ve saygıyla andık. Biz İYİ Partilileri ortak değerlerimizin yılmaz bekçileriyiz

Sayın Erdoğan ve Diyanet İşleri bir Fatiha’yı Çok görse de bu ülkenin has evlatları O’nu anmaktan vazgeçmeyecek. Türk’ün vefalı evladı, ruhun şad, mekanın cennet olsun.

“Name REZALETİNE Cevap BULMAYA ÇALIŞ…”

Sayın Erdoğan ne Vakit işler kötü gitse Atatürk’e çatıp Suni gündem yaratmaya çalışır. Sayın Erdoğan, durup dururken, Atatürk ve Osmanlı’yı karşılaştırmaya devam etti. Bıkmadın mı sayın Erdoğan, Osmanlı da bizim Cumhuriyet de bizim, bunu ne Vakit anlayacaksın? İnsanları Vakit üzerinden birbirine düşüreceğine milletin menfaatine sahip çıkmaya çalış.  Eşini dostunu değil, Millet bir Cumhurbaşkanı… En önemlisi sarayında oturup sefa süren değil, milletin derdiyle dertlenen cumhurbaşkanı, Sayın Erdoğan, boş lafları bırak da Name rezaletine Cevap bulmaya hazırlan. 13 Kasım’da dostun Trump ile görüşmeye gidiyorsun. Git, bu hadsiz mektubu suratlarına çarp. Milletinin haysiyetine Hayat adamış kahramanlarla uğraşmaktan vazgeç. Başının üzerinde taşıman gerekirken canın sıkıldığında cumhuriyete Dil uzatmaktan vazgeç.

81 Sene Evvel milletin istiklali için çarpan yüreklerin hedefi bu değildi. İstanbul ve Antalya’dan gelen intihar haberleri yürekleri dağladı. Kendisine göre ekonomide işler iyi gitmiyor diyenler damat beye göre teröristmiş. Damat Ganyancı, haddini bil. Kayınpeder kıyağıyla oturduğun makamı yeterince işgal ettin. Ay sonunu getiremeyen vatandaşıma terörist diyemezsin. Yarım kilo kıymayla 4 Tür Aş yapıp, evlatlarımın hali ne olacak diyen analara terörist diyemezsin. Her annenin ciğerini yakan 4 yıllık üniversite mezunu evlatlara iş bulman gerekirken, ciğeri yanan analara terörist diyemezsin. O makamın görevi gençlere istihdam yaratmaktır.”

“Bir ülkede analar babalar evlatlarıyla intihar ediyorsa yolun sonu görülüyor demektir. Acımız büyük, Tanrı rahmet eylesin.  Bütün bunlar olurken bu arkadaşlar dillerinden 2023 vizyonundan düşürmüyor Lakin ekonominin durumunu 2002 şatrlarıyla karşılaştırmaktan utanmıyorlar. 17 yılda bir arpa boyu yol almadılar. Yarışacak rekabet edece onca Memleket varken, kendilerini 2001 kriziyle karşılaştıracak kadar düştüler. Hadi Vakit bilmiyorsunuz bari kendi tarihinize bakın. Millet sizi 2001 krizini bir daha yaşatmamak şartıyla oturttu. Bunlar ne yaptı? Türkye’yi 2001 yıllarından beter yaptılar. Vatandaşın feryadını duyun. İsaf içinde sefa sürmeyi bırakın, işinizi yapın. Dalgacıların şahı ekonominin başında oturuyor. Geçen gün damat beye sokakta ne olacak halimiz diye soruyorlar. Damat Ganyancı” petrol ve doğalgaz bulmak için gemiler gönderdik. He bir bulalım siz o Vakit görün” dedi. Karikatür komedyenlerine ekonomiyi teslim ederseniz olacağı budur.

Bir toplumda kadınlar kalkınmadan o Memleket kalkınamaz. Kadınlar huzura kavuşmadan Memleket de huzura kavuşmaz. Türkiye’de çalışabilir durumdaki kadınların sadece yüzde 34’ü bir işe sahip. Dünyada bu Nispet yüzde 50 seviyesinde, Almanya’da yüzde 70’e çıkıyor. Dünyanın en Varlıklı ülkeleri kadınların da Varlıklı olduğu ülkeler… Almanya’da kadınlar bilimde ve üretimde söz sahibi olurken, bizin kadınlarımız var olmak için mücadele ediyor, şiddet görüyor. Türkiyemizin kadınları genç, hayalleri İhtiyar. Öyle filmlerdeki gibi kariyerim olsun dünyayı gezeyim hayallerini kuranlar Çok az. Kadınlarımız artık evlenmeyi Düş ediyor, boşanmalar rekor kırıyor. Defineci damat petrol peşinde koşarken AK Parti iktidarının ülkeyi getirdiği Durum bu. Türkiye’de boşanmanın asıl mağduru kadınlardır. Hem ekmeğinin peşinde koşmak, hem de çocuğuna iyi bir Ati kurmak için mücadele eden kadınlardır. İkinci yargı paketini hazırlayan iktidarı uyarıyorum. Boşanmak üzere olan kadınların hak ve hukukuna dikkat edin. Bu gidişe dur diyeceğiz. Onlara sözümdür.”

 

Ayrıntılar geliyor…

Akşener, grup toplantısında konuşuyor / Zenpara Haberler Kategorisi altında yayınlanmıştır.

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1673 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*