AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 0210573057

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 18895 / BALIKESİR

DOSYA Esas NO: 2019/500

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C.
BALIKESİR 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)

Esas NO : 2020/272 Esas
Davacı AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (0210573057) (Balıkesir Ticaret Sicil No:18895) vekili tarafından açılan ve mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;
Bahçelievler Mah. Yonca Cad. No:23 A Altıeylül/BALIKESİR adresinde Etkinlik gösteren Balıkesir Ticaret Sicil Müdürlüğünün 18895 sicil numarası ile kayıtlı ve Kurtdereli Vergi Dairesi 0210573057 vergi kimlik numaralı vergi mükellefi Davacı AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ vekili tarafından Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davacı açılmış olup mahkememizce 06/10/2020 tarihli duruşma zaptı ile davacı şirket hakkında 09/10/2020 tarihinde biten geçici mühlet kararının 06/10/2020 tarihinden başlamak üzere 2 AY SÜRE ile Geçici Mühlet Kararı ve İhtiyati Önlem Kararı verilerek, geçici komiser olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Gökdemir ile Hukukçu Av. Güler Uçar atanmıştır. İİK.’nun 288. Maddesi gereğince geçici mühlet kararına karşı alacaklıların, ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçe ile itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri, ön inceleme duruşmasının 02/12/2020 günü saat 10:00’a bırakıldığı ihtaren ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/680017/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-uzatilmasi-ve-durusma-gununun-ilanen-tebligi


AKDER TAŞIMACILIK OTOBÜS TERMİNAL İŞLETMECİLİĞİ OMOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1643 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*