AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Konkordato ilanı

AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 0210052459 / YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ / ADANA

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 27688 / ADANA

DOSYA Esas NO: 2020/228

Duyuru METNİ

T.C.
ADANA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
Sayı : 2020/228 Esas

Davacı AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından hasımsız olarak açılankonkordato davası nedeniyle; İİK’nun 287.maddesi uyarınca; Adana Ticaret Sicil Müdürlüğünün 27688 sicil numarasında kayıtlı davacı AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Yüreğir V.D.-0210052459) hakkında 19/03/2020 tarihinden başlamak üzere 3 ay süre ile geçici mühlet kararı verilmiş olup, itiraz etmek isteyen alacaklıların ilan tarihinden itibaren 7 günlük garanti süre içerisinde, mahkememize başvurarak konkordato mühletiverilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288. maddesi gereğince ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi-791294.html


AKDENİZ PETROLLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1709 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*