AHMET MİRAÇ ŞENGEL | | Konkordato Takip Konkordato ilanı

AHMET MİRAÇ ŞENGEL | | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

ŞENGEL İNŞAAT TAAH.TİC.SAN.VE İTH.İHR.LTD.ŞTİ.

Adi / SOYADI / UNVANI: AHMET MİRAÇ ŞENGEL

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/397

Duyuru METNİ

Duyuru METNİ

ALACAKLILAR KURULU TOPLANTISINA Çağrı

TC. KUŞADASI

2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)

2018/397 Esas NOLU DOSYADA DEVAM ETMEKTE OLAN ŞENGEL İNŞAAT TAAHHÜT

TİCARET SANAYİ VE Dışalım Dışsatım LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO

KOMİSERLİĞİNDEN İLANEN DUYURU:

TC. Kuşadası 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde ( Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 2018/397 Esas nosu ile görülmekte olan Konkordato ( Adi Konkordatodan Kaynaklanan- İİK. 285 ila 308/h) davası nedeniyle Kuşadası Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 9172 sicil numarasında kayıtlı davacı Şengel İnşaat Taah. Tic. San. ve İth. İhr. Ltd. Şti. ile Ahmet Miraç ŞENGEL ’e 11.12.2018 tarihinde 1 yıllık garanti mühlet kararı verilmiş, Kuşadası 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 25.10.2019 tarihli Ara Kararı ile 11.12.2019 tarihinden itibaren mühlet kararının 3 (üç) ay süre ile uzatılmasına karar verilmiştir.

Toplantı ile ilgili bilgiler:
Madde1) Toplantı şirket merkezinin bulunduğu Ege Mahallesi 418 Sokak Murat Sitesi A Blok No:1 Kuşadası/AYDIN adresinde 31.01.2020 Cuma günü saat 14.00’da yapılacaktır.

Madde2) garanti mühlet kararı içerisinde komiserliğimize bildirmiş olduğunuz alacak miktarında azalma veya çoğalma olması halinde, toplantıdan on beş gün Evvel komiserliğimize bildirildiğinde alacak listesinin düzeltilmesi sağlanacaktır.

Madde3) Alacaklılar toplantı tarihinden yedi gün Evvel Var alacaklıların olduğu listeyi, konkordato komiserliğinden veya toplantının yapılacağı adresteki ilan tahtasından Denetim edebilirler.

Madde4) Rehinle temin edilmiş olan alacaklar 298. Madde uyarınca takdir edilen kıymet sonucunda teminatsız kaldıkları kısım için hesaba katılırlar.

Madde5) Konkordato projesinin müzakereleri sonucunda oluşturulan Konkordato Tutanağı, kabul ve ret oylarını içerecek şekilde Hemen imza olunur. Toplantının bitimini takip eden yedi gün içerisinde gerçekleştirilen iltihaklar da kabul olunur.

Madde6) garanti mühlet kararından sonra alacakları olduğu halde komiserliğimize bilgi vermeyen veya toplantıya katılmayan alacaklıların da alacaklarını on beş gün içinde komiserliğimize bildirmeleri ve toplantıya katılmaları gerekmektedir.

Madde7) Toplantıya vekaleten katılacak kişilerin, konkordato işlemlerinde temsil yetkisi bulunan vekalet asıllarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
İlanen duyurulur.
25.12.2019

İletişim Bilgileri

Konkordato Komiseri
Adres: Cumhuriyet Mah. Mustafa Vapurlu Sk.Uğur Apt. B Blok No:25 Kat:2/3
Kuşadası/AYDIN
Tel: 0256 614 11 72-0532 311 43 75
e-mail: [email protected]
Toplantının Yapılacağı Şirket Merkezi
Adres: Ege Mahallesi 418 Sokak Murat Sit. A Blok No:1 Kuşadası/AYDINTel: 0256 618 18 95
0533 570 91 02

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-komiserliginden-alacaklilar-kurulu-toplantisina-Çağrı-745568.html

ŞENGEL İNŞAAT TAAH.TİC.SAN.VE İTH.İHR.LTD.ŞTİ.


AHMET MİRAÇ ŞENGEL | | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 888 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*