Acun Ilıcalı’nın Süleyman Soylu’dan talebi gündem oldu

Bugünün Mühim haberleri konusunda Acun Ilıcalı’nın Süleyman Soylu’dan talebi gündem oldu başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Depremzedeler için yardım kampanyası başlatan Acun Ilıcalı’nın, Canlı yayında Süleyman Asil’ya söylediği “Toplanan yardımın depremzedelerin şartlarının daha iyi olmasına kullanılmasını rica ediyoruz” şeklindeki sözler gündem oldu.

Türkiye, cuma günü yaşanan 6.8’lik Elazığ depreminden sonra, depremzedelere yardım için tek Kalp oldu. Acun Ilıcalı da dün akşam, TV8’de Canlı yayında bir yardım kampanyası başlattı. Çok sayıda Meşhur ve Varlıklı ismin yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya katıldı.

Acun Ilıcalı’nın, Elazığ depremi nedeniyle Zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 60 milyon TL bağış toplandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da 20 bin TL’lik bir bağışta bulundu. Canlı yayına bağlanan Asil, “Kampanyadan sadece ben değil, sayın Cumhurbaşkanımız da memnun. Sizlere selamları var” dedi.

Telefon bağlantısının sonunda ise Ilıcalı, Bakan Soylu’dan bir ricada bulundu ve “Sizden de bir ricam var. Bu akşam ki kampanyadaki Mühim miktarı ki sizin bazı şeyleri yapacağınızdan asla bir şüphem yok… Lakin depremzedelerin şartlarının daha iyi olmasına kullanılmasını rica ediyoruz” dedi.

Ilıcalı’nın bu sözleri sosyal medyaya damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı söz konusu gün yaptığı açıklama ile de toplanan bağışın 60 milyon üstünde olduğu bilgisini verdi ve “Dün akşamki yayınımızı toplam 50 milyon TL bağışla kapatmıştık. Bu sabah itibariyle banka havalelerinin bilgileri gelmeye başladı. Toplamda 60 milyon TL’yi geçtiğimiz garanti Lakin net sonucu akşama doğru öğrenebileceğiz. Katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürler…” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’nın Süleyman Soylu’dan talebi gündem oldu / Zenpara Haberler Kategorisi altında yayınlanmıştır.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 916 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*