Abdurrahim Albayrak’tan transfer açıklaması

Bugünün Mühim haberleri konusunda Abdurrahim Albayrak’tan transfer açıklaması başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, transferlerle ilgili olarak; ‘Galatasaray Kulübünde transfer bitmez. İki haftamız var. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Limitimizi aşmamaya çalışıyoruz.’ ded,

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Süper Lig’de 27 Eylül Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maç öncesinde hakemler hakkında konuşmayı anlamlı bulmadığını söyledi.

Albayrak, giyim markası Damat Tween ile Türk Telekom Stadı’nda yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarınının sorularını yanıtladı.

Derbi karşılaşmasına hakem Ali Palabıyık’ın atanmasıyla ilgili soru üzerine Albayrak, “Maçtan Evvel böyle bir polemiğe girmek istemiyorum. Derbi öncesinde hakemleri masaya yatırmanın bir anlamı olacağını düşünmüyorum. Artık Türk futbolu için Ak sayfalar açmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.” dedi.

Abdurrahim Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getirerek, “Galatasaray Kulübünde transfer bitmez. İki haftamız var. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Limitimizi aşmamaya çalışıyoruz. Türkiye’deki bütün kulüpler bu limitle ilgili Ağırbaşlı bir sıkıntı içerisinde. Evvel satmak, sonra almak istiyoruz. Birçok futbolcumuza Öneri geliyor ve bu da bizleri Nihayet derece memnun ediyor. Bu performansını gösterdiği takdirde ocak ayında Galatasaray’dan istenmeyen futbolcu, kapımızı çalmayan menajer olmayacak.” diye konuştu.

Albayrak, Süper Lig’de maçların seyircili oynanmasını sabırsızlıkla beklediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Farkındaysanız ne tadı ne de tuzu var. Sadece futbolcuların bağırmaları ve top sesleri tribünlere geliyor. Evlerinden takip eden milyonlarca insanın keyif aldığını sanmıyorum. Ancak pandemi nedeniyle bu işin Ağırbaşlı riskleri olduğunu gözardı etmemek lazım. Ben yetkililerden, Çok sevdiğim Sağlık Bakanımızdan şunu rica ediyorum; yüzde 25, 30, 40 olsun veya localar olsun. En azından seyirci sesi sahaya yansısın. Önümüzdeki haftalarda bu sorunun çözüleceğini Umut ediyor ve dua ediyorum.”

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 941 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*