ABDİ KURT | Konkordato Takip Konkordato ilanı

ABDİ KURT | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ABDİ KURT

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/738

Duyuru METNİ

MARTAŞ NAKLİYAT TUR. İNŞ. TAR. Mahsul. TEK. SAN. LTD. ŞTİ,
MARTAŞ ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İNŞA. TİC. LTD. ŞTİ.,
MARMER PETROL ÜRÜNLERİ OTO. NAK. İNŞ. GIDA LTD.ŞTİ.,
ENS İNŞAAT TUR. TAŞIMACILIK SAN. TİCARET LTD. ŞTİ.,
MARMER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.                                                                   

MARKON LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.,
MAR DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK LTD. ŞTİ.,
EYÜP OKAN KURT,
ABDİ KURT

                                 KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULU’NDAN ALACAKLILAR TOPLANTISINA Çağrı

Dosya No: Mersin 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanlığı, 2018/738 Esas

1.Martaş Nakliyat Tur. İnş. Tar. Mahsul. Tek. San. Ltd. Şti, 2. Martaş Uluslararası Taşımacılık İnşa. Tic. Ltd. Şti.,  3. Marmer Petrol Ürünleri Oto. Nak. İnş. Besin Ltd.Şti., 4. Ens İnşaat Tur. Taşımacılık San. Ticaret Ltd. Şti., 5. Marmer Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., 6. Markon Lojistik Ve Taşımacılık Ltd. Şti., 7. Mar Dış Ticaret Ve Lojistik Ltd. Şti., 8. Eyüp Okan KURT, 9. Abdi KURT hakkında, Mersin 1.Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018/738 E. sayılı dosyasında, 19.04.2019 tarihinden başlamak üzere 1 Sene süre ile konkordato garanti mühlet kararı verilmesi üzerine 07.10.2019 tarihinde Basın Yayın Kurumunda yapılan ilanla alacaklılar, alacaklarını beyan için Çağrı edilmiş, alacaklarını bildirmeyenlerin bilançoya kayıtlı olmadıkça konkordato projesi müzakerelerine kabul edilmeyeceği ihtarı yapılmıştır. Bildirilen alacaklardan, çekişmeli alacak vasfını taşıyanlar için, çekişmeli alacak davaları açılmış ve bahse konu davalarda verilen kararlar kesinleşmiştir.
İİK m.301 uyarınca borçlu şirketin Alacaklılar Müzakere Toplantısı, 03.11.2020 Salı günü aşağıda gösterilen saatte Tekrar aşağıda gösterilen toplantı adresinde yapılacaktır.
İİK m.308/h uyarınca Rehinli Alacaklılarla Müzakere Toplantısı, 03.11.2020 Salı günü aşağıda gösterilen saatte Tekrar aşağıda gösterilen toplantı adresinde yapılacaktır.
Yapılacak olan Alacaklılar Toplantısının, Dünya çapında meydana gelen Covid-19 Pandemisi nedeniyle alınması gereken sosyal Ara kurallarının ve hijyen uygulamasının,  davacıların işyeri adresinin yeterli genişlikte olmaması nedeni ile mümkün olamayacağı görülmüş ve bu nedenle toplantının aşağıda Toplantı adresi olarak belirtilen adreste yapılmasına karar verilmiştir. Ancak alacaklılar, konkordato ile ilgili belgeleri incelemek istemeleri halinde, aşağıda gösterilen borçlulara ait işyeri adresinde  ( toplantı tarihi olan 03.11.2020 gününden önceki yedi gün içinde (saat:09:00’dan itibaren ve mesai saatleri içerisinde ) konkordato ile ilgili Bütün belgeleri inceleyebileceklerdir.

Alacaklılar usulüne uygun düzenlenmiş yetki ve temsil belgeleri ile toplantıya bizzat veya yetkili vekilleri aracılığıyla iştirak ederek Oy kullanabilirler. Toplantıya katılamayan alacaklıların, toplantının bitimini takip eden yedi gün içinde gerçekleşen iltihakları da İİK m. 302 uyarınca kabul edilecektir. Konkordato Toplantısına ve müzakeresine katılacak alacaklıların veya kendilerini temsil edecek gerçek ve tüzel kişilerin imza sirküleri, yetki belgesi veya vekaletnamelerini yanlarında bulundurmaları gerektiği ilan ve ihtar olunur.

Konkordato Komiseri             Konkordato Komiseri                        Konkordato Komiseri
Ali Dursun KOÇ                Abdurrahman KARAKAŞ               Gürkan Ahmet GENÇKAYA

Toplantı Ve Müzakerenin Yapılacağı Adres               :  Dumlupınar, 1524. Sk. No:1, 33130 Mersin Suphi Öner Öğretmenevi Anamur Salonu Yenişehir /MERSİN
Davacılar İşyeri adresi                                                     : Camişerif Mahallesi 5240 Sokak Başman Apartmanı Daire :1/1 Akdeniz/MERSİN
Alacaklılar Toplantısı Vakit Ve Saati                                 :  03.11.2020 saat 13:30

Rehinli Alacaklılarla Müzakere Toplantı Vakit ve Saati       : 03.11.2020 saat 15:30

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/678892/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı


ABDİ KURT | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*