500.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Zenpara Bankalar kategorisi altında yayınlanan 500.000 TL Aylık Faiz Getirisi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

 Paranızı katbekat arttırmak istiyorsanız, bunu yapabilmenin en iyi yolu bankaların vadeli mevduat yatırım araçlarıdır. Bankaların vadeli mevduat hesaplarıyla  yatırım işleminizi risksiz bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet, mobil bankacılığı ve şubeleri kullanarak saniyeler içinde hesabınızı açtırabilir, paranızı değerlendirebilirsiniz. Sizler için 500 Bin TL aylık faiz getirisi hesaplamalarını yaparak, karar vermenize Muavin olmaya çalıştık. Bankaya yapacağınız belirli bir miktar parayı faizle değerlendirerek birikim yapmak artık Çok Basit. Vadeli hesabı açtırabilmeniz için Var bir paraya sahip olmanız gerekmektedir. Elinizdeki 500.000 TL’nin 1 aylık vadede ne kadar değerlendiğini, sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

500 Bin TL Aylık Faiz Kazancı

 BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç


 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


8.383 TL 


 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
    8.010 TL


 CEPTETEB Mevduat Hesabı

 
% 19,50


7.265 TL 


 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 20,00


7.452 TL 


 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 19,00


7.079 TL


 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 21,00

 
7.824 TL


 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,50


7.265 TL
 


 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


7.079 TL
 


 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
7.452 TL

Yukarıdaki tabloyu inceleyerek, vereceğiniz kararlar doğrultusunda yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. En Çok getiri elde edeceğiniz, avantajlı bankadan hesabınızı açtırabilirsiniz. Yüksek getiri elde etmek istiyorsanız, faiz oranının yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Faiz oranının yanında vade sayısını da uzun tutmalısınız ki, hesabınızdaki para değerlenebilsin.  Lakin, vade süresinin bitime kadar hesaptan paranızı çekemeyeceksiniz. Bunu dikkate alarak vade sayısını belirleyin ve hesabınızı açtırın.

Vadeli mevduatınız için hesaplamalarınızı kolaylaştırmak adına 1 ay vadede 500 bin TL faiz getirisini paylaşıyoruz. Mevduat hesabı için en yüksek faiz veren bankalar, tabloda yer almaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden, e- mevduat faiz oranlarından yararlanarak hesabınızı daha avantajlı şekillerde açtırabilirsiniz. 500 bin TL aylık faiz getirisi için bankaları karşılaştırarak, karar vermenize Muavin olmak istedik. Sizin için en uygun ve yüksek kazanç sağlayacak bankadan vadeli mevduat hesabı açtırarak, Ömür şartlarınızı iyileştirebilirsiniz. Vadeli mevduat hesabıyla sizler de, paranızı iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Hesap açtıracağınız bankaya karar verdikten sonra hesabınızı, saniyeler içerisinde açtırabilirsiniz. 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.


500.000 TL Aylık Faiz Getirisi / Zenpara Bankalar Kategorisi altında yayınlanmıştır. Bu kategoride Türkiye Cumhuriyetinde Etkinlik gösteren Hususi ve Halk bankalarına ait güncel faiz oranlar, kredi ürünleri ve daha birçok içeriği bulabilirsiniz.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para, Ekonomi, Finans ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*