3600 Ek Gösterge Memurlara Ne Vakit Verilecek? 3600 Ek Gösterge Nihayet Dakika Açıklamalar

TBMM’nin yarın yapılacak görüşmelerden sonra tatile girmeyi planladığını söyleyen Haydar Akar, çözüm bekleyen Çok sayıda soruna Karşın Neden Parlamen’in tatile çıkacağını sordu.

“Meclis, 1 Ekim 2019 tarihine kadar tatile çıkacak. Emeklilik çağındaki insanlar hakkında hepiniz tarafından bilinen milletvekilleriyle birlikte birçok mesaj alıyoruz. Girdiğimiz seçimlerde parti, EYT üyelerinin sorununu bütün meydanlarda çözeceklerini söyledi. Tekrar Bütün taraflar seçim meydanındaki ek göstergeyi çözeceklerini söyledi. CHP olarak bu konularda bir Kanun teklifi hazırladık ve Genel Kurul'a getirdik. Ancak, bu Kanun önerileri Cumhuriyet ittifakının oyları tarafından reddedildi. Bu sorunlar parlamentonun dağılmasıyla doğru tatilde girmeseydi. "

ek göstergeler için bir Öneri Nihayet yasama sürecinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelmedi. Sosyal beklentileri oluşturan konulardan biri, MHP'nin Şartlı Ceza İndirimini içeren" af "idi. Öneri: Mühim düzenlemelerde yer alan yargı paketi kapsamında hazırlanan Yargı Reformu Strateji Belgesi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından sonra kaygı duyulacak 3600 ek gösterge nedir? Emekli Maaş Artacak mı?

Uzun yıllar memur bekleyen devlet memurlarının büyük bir bölümü haklarını da büyük ölçüde etkiledi, bu göstergeye göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçiminden Evvel 3600 ek gösterge emekli edeceğini söyledi. 3600 ek göstergenin devlet memurları ve emekli aylıkları üzerindeki etkisi de Kaygı kaynağı olmuştur. memur ve emekli maaşlarında değişecek bu haberin detaylarını öğrenebileceklerdir. Henüz yürürlüğe girmemiş olan memurlar için ek 3600 gösterici de emeklileri etkileyecek ve maaşları değişecektir. ve emekli olanların idarecilerin ek göstergelerini 3600'e çıkaracağız. Bu düzenleme emekli vatandaşlarımıza da Yarar sağlayacaktır. '

EK İNDİKATÖR NEDİR?

Ek gösterge, memurların belirlenmesinde Mühim bir unsurdur & # 39; maaşlar, emekli maaşları ve emekli maaşları. Ek göstergeler ne kadar yüksek olursa, emekli aylıkları ve ikramiyeler de o kadar yüksek olur. Bu nedenle, memurlar, unvanlarının 1. derece kadroları için belirlenen ek gösterge numaralarının yüksek olmasını ister. Ek gösterge değerleri unvana, servis sınıfına ve dereceye göre değişir. Ek 3600 göstergesine sahip bir memur, 2500 memuru ile aynı artış veya maaşa sahip olmayacaktır.

Ek gösterge sayısı 3000 olan öğretmenler ve hemşireler, özellikle ek göstergelerde artış bekliyorlardı. Ek göstergenin emeklilik hakları üzerinde özellikle yüksek bir etkiye sahip olması nedeniyle, memurlar emekli olmadan Evvel 3600 ek gösterge konumuna atanma veya bu seviyeye ek göstergeleri artırma talebinde bulunurlar. 657 sayılı Devlet Kanununa tabi öğretmen, polis, din adamları ve hemşireler gibi birçok İş grubu ek göstergelerin artmasını bekliyorlardı.

ÖĞRETMENLER VE POLİTİKALAR İÇİN EK GÖSTERGE TALİMATI

Ek öğretmen ve personelin unvanının “hemşire” personeli ek gösterge 3600'e yükseldi; aylık maaş, emekli maaşı ve emekli ikramiyesi primlerinde büyük katkı sağlayacaktır. Öğretmenlerin emekli olması Haziran ve Temmuz aylarında yapılırken, bu ayların dışında emekli olma talebi, il sınırları içindeki Çok Derslik ve branş öğretmenlerinin mevcudiyetine ve işlemlerin Bakanlıkça onaylanmasına bağlıdır.

24 Kasım’daki öğretmenler için Öğretmenler Gün, Kasım net maaş Polis memurlarına Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanlığına 3600 ek gösterge ödenmesi önerisi TBMM Planına ve Bütçe Komitesine sunuldu. Bir polis memurunun maaşındaki artış göstergesiyle 400 ile 500 lira arasında emeklilik bonusu 17 ile 27 bin lira arasında artacak. Taslak Kanun çıkarıldığında, polis memurları & # 39; sosyal ve kişisel haklar ortadan kalkacak.

EK GÖSTERGEYİN 3600 OLMADIĞINDA NE DEĞİŞTİRİLİR? Olacak. Ek göstergenin artmasıyla ortaya çıkacak maaş değişikliği aşağıdaki gibidir:

Ek gösterge 2200'den 3600'e yükselirse,

ARTI
AYLIK NET SALARY 23 TL
DÖNEMLİ EMEK 641 TL
19659014] GERİ DÖNÜŞÜ EKLER 123 BİN 121 TL
Ek gösterge 3000’den 3600’e yükselirse,

ARTI
NET AYLIK SALARY – 38TL 19659022] (işlev (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];
if (d.getElementById (id)) return;
js = d.createElement (ler); js.id = id;
js.src = "http://connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1";
fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);
} (Belge, & # 39; komut dosyası & # 39 ;, & # 39; facebook-jssdk & # 39;));

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1682 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*