3 üründe gümrük vergisi sıfırlandı

Mühim Ekonomi haberleri konusunda 3 üründe gümrük vergisi sıfırlandı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.Makarnalık Durum buğday, Adi buğday, kızıl buğday, mahlut, Ak arpa, maltlık arpa ve mısır ithalatında uygulanan gümrük vergisi, bugünden itibaren, 31 Aralık’a kadar sıfırlandı.

3 üründe gümrük vergisi sıfırlandı

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, Diyar ve Diyar gruplarına bağlı olarak, kapsam dahilindeki Mahsul çeşitlerinin ithalatında uygulanan yüzde 0.0, yüzde 25, yüzde 35 ve yüzde 45 gümrük vergileri 31 Aralık’a kadar sıfırlandı.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*