23 yaşındaki anne, bebeğini göremeden koronaya yenik düştü

23 yaşındaki anne, bebeğini göremeden koronaya yenik düştü

Ekonomi bölümünde 23 yaşındaki anne, bebeğini göremeden koronaya yenik düştübaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde doğumuna 3 gün kala korona virüse yakalanarak tedavi altına alınan 23 yaşındaki Nagihan Kadı, dünyaya getirdiği bebeği Irmak’i kucağına alamadan hayatını kaybetti. Yaklaşık 2 haftadır tedavi gören Kadı, yapılan Bütün müdahalelere Karşın bebeği Irmak’i kucağına alamadan Ömür savaşını kaybetti.

DHA’da yer alan habere göre, Karasu’da yaşayan Nagihan Kadı doğumuna 3 gün kala koronaya yenik düştü. 23 yaşında olan Kadı, dünyaya getirdiği bebeği Irmak’i kucağına alamadan öldü.

BEBEĞİNİ GÖREMEDEN Ömür MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Karasu’da yaşayan Nagihan Kadı, doğumuna 3 gün kala koron virüs testi pozitif çıkınca tedaviye alındı. Nagihan Kadı, doğumun ardından fenalaşarak yoğun bakıma alındı. Virüsün ciğerlerini sarması ile birlikte durumu daha da ağırlaşan Nagihan Kadı’nın tedavisine İstanbul’da Hususi bir hastanede devam edildi. Kadı’nın hayatını kurtarabilmek için Nihayet çarenin kök hücre tedavisi olduğu belirtilerek tedavisi için kampanya başlatıldı. Yaklaşık 2 haftadır tedavi gören Nagihan Kadı, yapılan Bütün müdahalelere Karşın bebeği Irmak’i kucağına alamadan Ömür savaşını kaybetti.

Nagihan Kadı dün Karasu’da toprağa verildi.

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda 23 yaşındaki anne, bebeğini göremeden koronaya yenik düştü başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1700 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*