2020 Yılı İBB Personel, İşçi Alım İlanları! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çeşitli İş Kadroları için Personel Alıyor!

İBB, çeşitli pozisyonlar için işe alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir sözleşmeli personel alım ilanları İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfasında duyuruldu.

İşe alınacak boş İBB kadrosunun niteliklerine göre şartları sağlayan adaylar ilk başvurularını internet üzerinden yapabilirler.

Sene Çalışan, Çalışan İşe Alım Duyuruları! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çeşitli Açık Kadrolar İçin Personel Alımı Yapıyor! 2020

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan sözleşmeli ve sözleşmesiz işe alım ilanları için :


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.
Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*