2019-2020 AÖO 1. Dönem Sınavları Hangi Tarihte Gerçekleştirilecek?

Zenpara.Com – Açıköğretim ortaokul sınavları, örgün eğitimde örgün eğitime katılamayan, herhangi bir ilk ve orta öğretim kurumundan mezuniyet belgesi almaya hak kazanamayan ve mezuniyet belgesi almayanlar için en Önemli yeterlilik yöntemidir.

Herhangi bir sebeple lise eğitimini örgün eğitimdeyken tamamlayın. Bu sınavları başarıyla geçen ve kredisini süre içinde tamamlayan adaylar örgün eğitimdeki haklarla aynı haklara haiz olabilirler.

Örgün eğitim döneminde hafta sonları açık lise sınavları düzenlenmektedir. Açık Mektep ortaokul İmtihan takvimi, Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca da açıklanmaktadır. Açık Öğretim Ortaokulu 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk sürecinin tarihleri ​​açıklandı. I. Yarıyıl Imtihanı Imtihanı Giriş Belgeleri 4 Aralık 2019’da yayınlanacaktır. II. Dönem Sonu Imtihanı 6 Aralık 2019 Cumartesi günü yapılacaktır

İmtihan yeri detayları için tıklayın. Yarıyıl Sonu Imtihanı Giriş Belgeleri 4 Aralık 2019’da yayınlanacaktır. Birinci Dönem Imtihanı 6 Cumartesi Aralık 2019 Gün düzenlenecek ve sonuçlar 3 Ocak 2020’de yayınlanacaktır. İlk oturum 09.30’da gerçekleşecek İkinci oturum 14.00


SINAVA GEREKLİ BELGELER

Açık Lise Kimlik Kartı, Açık Lise İmtihan Sertifikası, Fotoğraf Kimlik kartı (yada eşdeğer bir kimlik kartı) sınava giren öğrencilerle beraber olmalıdır. Açık Lise Kimlik Kartı ve İmtihan Giriş Belgesi bulunmayan öğrenciler, devam sıralamasında geçerli bir isim var ise sınavlara geçerli bir kimlik kartı (nüfus cüzdanı, yeterlik, geçişlik) ile beraber alınacaktır. İmtihan günü yanınızda bir kurşun kalem ve silgi bulundurmayı ihmal etmeyin.

Zenpara.com – Hususi Haberler

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 677 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*