2 Yeni Halka Arz Geliyor SPK OnayladıBugünün Önemli haberleri mevzusunda 2 Yeni Halka Arz Geliyor SPK Onayladı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Biotrend ve Çan2 Termik Halka Arz Oluyor

Kapital Piyasası Kurulu Bülten no: 2021/20 ile  yeni halka arzı onayladığını duyurdu.

Doğanlar Yatırım Tüm ortaklık A.Ş.’nin (Doğanlar Yatırım) haiz olduğu 7.333.333 TL nominal Kıymetli ve Maven Enerji Elektrik Üretim Sanayi ve Tecim A.Ş.’nin (Maven Enerji) haiz olduğu 7.333.333 TL nominal Kıymetli Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. B grubu paylar halka arz edilmektedir.

Fazlaca talep gelmesi halinde Doğanlar Yatırım Tüm ortaklık A.Ş.’nin haiz olduğu 2.500.000 TL nominal Kıymetli ve Maven Enerji Elektrik Üretim Sanayi ve Tecim A.Ş.’nin haiz olduğu 2.500.000 TL nominal Kıymetli olmak suretiyle toplam 5.000.000 Tane B grubu payın ek satışı gerçekleştirilebilecektir.

1 TL nominal Kıymetli paylar 16,50 TL ve 18 TL fiyat aralığından satışa sunulacaktır.

Çan2 Termik A.Ş. ise ODAS iştiraki olarak bir Başka halka arz.  Fazlaca talep gelmesi halinde Odaş Elektrik Üretim Sanayi Tecim A.Ş.’nin haiz olduğu 6.759.000 TL nominal Kıymetli 6.759.000 Tane nama yazılı payın ek satışı gerçekleştirilebilecektir.

1 TL nominal Kıymetli paylar 3,90 TL durağan(durgun) fiyat üstünden satışa sunulacaktır

Biotrend ve Çan2 Termik Halka Arz Oluyor

ÇAN halka arzına dair süreç haber detaylarına aşağıdaki haber kısmından ek olarak inceleyebilirsiniz.

ODAS Çan Kömür Halka Arz Süreç Haberleri

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*