18 yılda yapılan yatırımın meyvesini 8 ayda aldık haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda 18 yılda yapılan yatırımın meyvesini 8 ayda aldık haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak’ta Toplu Açılış Töreni’nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemiz, 18 yılda yapılan Sağlık yatırımlarının meyvesini sadece Nihayet 8 ayda toplamıştır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinin hazırlıksız yakalandığı Sağlık krizini alnımızın akıyla yürüttük.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’de sandık ve demokrasi dışında hiçbir meşruiyet alanı yoktur.” diye konuştu.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Şırnaklı kardeşlerim 31 Mart’ta bizi mahçup etmedi. Şırnak ferasetiyle ve dik duruşuyla Bütün Türkiye’ye Misal oldu. Seçimlerle Birlikte ülkemizin terörle mücadelesi Çok daha etkin bir şekilde devam ediyor.

Diyarbakır annelerine siz cesaret verdiniz. Bölgemizin geleceğinde teröre yer olmadığını siz haykırdınız. 

Bize Bütün Türkiye’ye bu gururu yaşattığınız için her birinize tek tek teşekkür ediyorum. Siz bize sahip çıktınız, biz de size sahip çıkacağız. Sizi bizi birbirine bağlayan bağlara sahip çıkacağız. 

Kimseyi ayırmadan Bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Şırnak’ı büyütmeyi sürdüreceğiz. 

İşte TOKİ’nin konutlarını Şırnak’ta görüyorsunuz. Nereden nereye. söz konusu gün Şırnak’a gelirken elimiz boş gelmedik.

söz konusu gün burada eğitimden sağlığa kadar pek Çok alanda 3,5 milyar lira değerinde 591 projenin resmi açılışını gerçekleştiriyoruz.

Elimiz boş gelmedik: 3,5 milyar liralık 591 proje ve Eser

söz konusu gün Şırnak’a gelirken elimiz boş gelmedik. söz konusu gün burada eğitimden sağlığa enerjiden güvenliğe kadar pek Çok alanda yaklaşık 3,5 milyarlık 591 proje Eser ve yatırımın resmi açılışını gerçekleştiriyoruz. Sağlıkta 75 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesini Şırnak’la buluşturuyoruz.

Bu hizmet ve eserlerin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkes Kutlama ediyorum. Bundan böyle de yeni projeleri açmaya devam edeceğiz. Biz Tanrı’ın rızası milletin rızasını kazanmak için hizmet ediyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden yatırım yapmaya devam edeceğiz. 

Bizim siyasi anlayışımızda ötekileştirme yoktur. Biz yatırım yaparken kökene değil, şehrin durumuna bakarız. Tam 18 yıldır hiçbir ayrım yapmadan, hizmet üretiyoruz.

“Yaradılanı severiz Yaradan’dan Dolayı” şiarıyla hizmet ediyoruz. Nihayet 18 yılda Şırnak’a kazandırdıklarımız samimiyetimizin en büyük ispatıdır. 

770 milyon liralık tarımsal destek

Sağlık, hükümetimizin en başarılı olduğu alanların başında geliyor. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinin bile hazırlıksız yakalandığı bu krizi biz en iyi şekilde yürütüyoruz. Muhalefetin ve bazı odaların sabotajlarına Karşın en iyi şekilde pandemi sürecini ilerletiyoruz.

Şırnak’ta 11 bin 110 Ev tamamladık. Yolları, 191 kilometreye çıkardık. 

Salgın süreciyle birlikte internet yatırımlarımız daha Önem kazandı. Fiberoptik kablo uzunluğu ise 2116 kilometreye çıktı. Şırnak ve Silopi barajlarını ilimize kazandırdık. 

Şırnaklı çiftçilere 770 milyon tutarında tarımsal destek verdik. 

Siyasetin terörle baskıyla dizayn edildiği günler geride kaldı

Şu gerçeği artık herkes görüyor. Sandık ve demokrasi dışında hiçbir vesayet yoktur. Terörle ve baskıyla siyasetin dizayn edildiği günler tamamen geride kalmıştır. Vatan dışı patentli senaryolarla iktidara gelme hevesleri de boşa çıkmıştır. 

Kimsenin aramıza nifak tohumu ekmesine izin vermeyeceğiz. Fitne odaklarına izin vermeyeceğiz. Sırtını Millet iradesi dışında Güç odaklarına yaslayanlar, silahı hak arama aracı görenler, dün olduğu gibi söz konusu gün de kaybetmeye mahkumdur.

Tek Vatan üzerinde ameliyata asla izin vermeyeceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Minsk üçlüsüne Ermenistan tepkisi

 

TBMM heyeti Azerbaycan’ı ziyaret ediyor

 

İçişleri Bakanlığı yeni korona virüs önlemlerini açıkladı

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1683 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*